Білий мармур

Білий мармур: особливості кольору і використання в інтер’єрі

Використання натурального каменю в інтер’єрі дозволяє створити неповторну атмосферу шляхетного затишку в домі. Особливу увагу варто звернути на білий мармур (плитка, камінь). З його допомогою ви створите рівний фон, основу для дизайну. Його можна використовувати для облицювання підлоги та стін, спорудження малих архітектурних форм (скульптур, перил), декорування інтер’єрних предметів (стільниці, сходи).

Види білого мармуру

Гірська порода отримує білий колір через особливості навколишнього середовища і місця, де вона формується. Тому колір може бути не білосніжно-білим, а мати деякі вкраплення, домішки, що з точки зору дизайну виглядає ще більш привабливо.

Основні колірні варіації:

Однорідна за кольором структура зі слабо помітними, переривчастими прожилками жовтого або блідо-сірого кольору.

З брекчієвидною ефектною текстурою, характерною для гірської породи. Малюнки розташовані по Кліважу (місцем розшарування).

Текстура «білий мармур» з прожилками рожевого, сірого або жовтого кольорів, що перетворює загальний фон мармуру з білого в блідо-сірий.

Багато хто не розглядають світлий мармур для облицювання поверхонь, аргументуючи його маркістю і складністю догляду за ним. Але білий камінь по праву залишається еталоном серед інших «кольорових» каменів. Його люблять дизайнери за можливість поєднувати з будь-яким кольором в інтер’єрі. Білий мармур в інтер’єрі підійде для створення стільниці, каміна, барної стійки, підвіконня та інших рішень. Білий колір дозволяє створити будь-який дизайн без прив’язки до стилю, будь то мінімалізм або помпезний ампір.

Компанія ApexStone пропонує широкий вибір білого мармуру різних колірних варіацій, який допоможе втілити в життя самі витончені архітектурні рішення.