Зелений

Рідкісний і вишуканий зелений мармур для створення розкішного інтер’єру

Красу натурального каменю в інтер’єрі неможливо відтворити за допомогою штучних матеріалів. Особливо це стосується мармуру з його незвичайними рідкісними відтінками. До них відносять зелений мармур, унікальний за своєю природою, текстурі і красі. Облицювання каменем і прикраса житла предметами інтер’єру, створеними з нього, додадуть будинку вишуканий і розкішний вигляд.

Зелений мармур: текстура і відтінки

Помилково вважати, що мармур зелений – це однотонний камінь. У природі ця гірська порода набуває величезну кількість відтінків і візерунків. Текстура відрізняється від місцевості, де залягала порода і домішок, які потрапляли в неї в процесі освіти. Часто в одному уламку кольору переходять з світло-зеленого мармуру в більш темні тони, наприклад, салатовий плавно перетікає в смарагдовий.

Для зовнішньої обробки і внутрішніх робіт використовують камінь з домішкою карбонатних солей. Він відрізняється фортецею і хорошими властивостями, а також великою різноманітністю відтінків.

Для створення предметів інтер’єру (стільниць, стійок для бара) використовують силікатна камінь з білими прожилками.

Темно-зелений мармур відносять до окремого типу, так як на ньому практично немає прожилок.

Також для створення предметів інтер’єру використовують мармур (камінь зелений).

Рідкісний зелений мармур в інтер’єрі сприятливо впливає на домовласників і гостей будинку, він слухає втому і піднімає настрій. Колір допомагає створити сприятливу атмосферу в будинку, офісі для продуктивної діяльності, а натуральний мінерал покращує душевний стан людини. Компанія ApexStone пропонує всі кольори мармуру, в тому числі і рідкісний зелений. Його якість і колір буде радувати мешканців будинку довгі роки.