Жовтий

Жовтий мармур: сонячний настрій і затишок в домі

Колірна палітра натурального мармуру вражає розмаїттям кольорів. Особливо виділяється жовтий мармур, який відрізняється від своїх «побратимів» цікавим малюнком і нескінченними варіантами забарвлення. Саме на жовтому мармурі проявляються найрізноманітніші брекчии.

Види і особливість жовтої тектури мармуру

Серед жовтого мармуру кожен знайде свій ідеальний відтінок, він варіюється від бурштинового до яскраво-лимонного:

Теплий насичений жовтий колір з ледь помітними прожилками і вкрапленнями.
Камінь різних відтінків жовтого з вираженим малюнком різних форм і розташування.

Мармур жовтий (пісочний) з темними точковими вкрапленнями, які нарівні з брекчиями створюють акценти на камені, їх так і хочеться розглядати.

Особливість жовтого каменю в тому, що він ідеально поєднується з позолотою, дорогий деревиною, це дозволяє використовувати його в вишуканих дизайн-проектах. Жовтий камінь насичує енергією і дарує гарний настрій, до того ж візуально збільшує простір. Ним добре створювати акценти у вигляді панно, підвіконь, бордюрів. Його використовують для внутрішнього дизайну, а також облицювання стін зовні.

Жовтий мармур яскравий від природи, тому він здатний оживити будь-який, навіть самий похмурий приміщення. Для викладки підлоги і стін він стане ідеальним рішенням, особливо якщо це приміщення кухні. Непогано з цим завданням впорається гірчичний і жовто-сірий відтінки. Жовтий буде бадьорить вранці, і допомагати налаштуватися на новий день.

Жовтий колір має стійку асоціацію з сонячними променями, тому атмосфера в будинку заграє літніми фарбами і приємними емоціями. Компанія ApexStone пропонує купити різноманітні кольори жовтого мармуру для створення неповторного «сонячного» інтер’єру.