Підвіконня

« 1 of 2 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підвіконня – це один з необхідних і помітних елементів в інтер’єрі. Матеріалом, з якого вони зроблені, їх формою і дизайном можна підкреслити і посилити враження від індивідуального дизайну в інтер’єрі приміщення. Чому підвіконня грають важливу роль в інтер’єрі квартири або офісу? Тому, що його можна використовувати не тільки в якості декору або стільниці для квітів та інших речей. Підвіконня може прослужити в якості тахти, барної стійки і навіть бути частиною кухонної стільниці.

Цей елемент також може бути різних стилів: як в класичному, так і сучасному. Може мати мінімалістичним витонченим дизайном, або ж зухвалим і солідним. Вся принадність у тому, що все це залежить від фантазії і вибору господаря, тобто його конструкція буде неповторна.

Підвіконня зі штучного каменю в Києві - ціни на підвіконня з кварциту

Підвіконня з кварциту

Кварцит – це гірська мінеральна порода, що складається з органічного кварцу. У цього каменю є штучний аналог – акрілат. Чим кварцит відрізняється від акрілата? Все просто: кварцит містить в собі більше 90% натуральних органічних компонентів (різні тверді мінерали і кальцій), але акрілат складається з полімерів і смол. Однак, ця відмінність можна помітити лише в різному ступені міцності і звичайно – ціною.

До речі, ціна підвіконня з штучного каменю значно нижче, ніж з натурального каменю (типу мармуру або граніту). Це одна з причин: чому обирають саме цей матеріал.

Але не єдина, адже у підвіконь зі штучного каменю в Києві є ряд переваг:

  • Надійність і міцність. Матеріал стійкий до різних ушкоджень, перепадів температури і вологи. Можна не переживати, якщо на підвіконня впаде щось важке. Цим нітрохи не поступається натуральним видам каменів;
  • Довговічність. Виходячи з попереднього пункту: матеріал з часом не розсихається, не тріскається, не стирається і не втрачає свій колір і гладкість;
  • Безпека та екологічність. Камінь повністю безпечний для здоров’я людини, не вступає в реакцію з іншими елементами, не виділяє шкідливих речовин. Це тому, що він створюється тільки з органічних матеріалів;
  • Колір і дизайн. Даний вид каменів має величезний асортимент різних кольорів, візерунків, а також дає можливість створити за допомогою нього свій, неповторний дизайн підвіконня з кварциту;
  • Стійкий до прямого контакту з ультрафіолетом;
  • Гігієнічність і чистота. Матеріал не має мікротріщин і пор, а це повністю виключає проблему забивання бруду і мікробактерій туди.
  • Простий догляд. Знову ж таки, через вищі причини – камінь не накопичує бруд, пил і мікроелементи, тому вистачить простого протирання губкою з водою. Таке підвіконня завжди буде виглядати акуратно і чисто.
  • Підвіконня зі штучного каменю в усі часи будуть виглядати розкішно і багато, а також володіти універсальним функціоналом, тобто використовуватися як на кухні і вітальні, так і в саду. При цьому, такий вишуканий матеріал буде відмінно поєднуватися з іншими елементами декору.

Кварцит треба вибирати в разі, якщо підвіконня з штучного каменю планується до постійного використання (наприклад, з’єднатися з кухонною стільницею), однак, варто пам’ятати, що кварцове покриття при великих розмірах матиме багато стиків.

Відмінна особливість кварциту від інших каменів в тому, що він володіє практично дзеркальним блиском без попереднього полірування. Це пов’язано з тим, що сам по собі матеріал гладкий і при монтажі матеріал з’єднується безшовним способом.

Виготовлення підвіконь зі штучного каменю виробляється фірмою Апекс Стоун Україна. Якщо клієнт не дуже любить глянцеву поверхню – це не біда, адже її легко можна зробити матовою, чим займуться висококваліфіковані майстри компанії Апекс Стоун. Вони працюють як за складеними замовником ескізами, так і за власними. Подивитися приклади робіт, задати будь-яке питання по монтажу або купити підвіконня з штучного каменю можна прямо на сайті Апекс Стоун. На сайті є зручний список контактів всіх менеджерів, кому можна задати питання з приводу вимірів і замовлення майбутньої конструкції.