Фонтани із граніту

Фонтани із граніту – велична розкіш

Можна дуже довго дивитися на воду і полум’я. Це завжди заспокоює. Вода завжди красиво переливається в фонтані. Така споруда в наш час можна побачити не тільки на міській площі, але в красивих дворах біля котеджів, приватних будинків, парків.

Гранітні фонтани – це красиво

Для виготовлення фонтанів використовується багато матеріалів. Але один з найкрасивіших – це натуральний камінь, а саме – граніт. Він ідеально підходить для такої мети. Фонтани із граніту завжди вражають своєю красою і вишуканістю і щоб отримати таку красу, майстру потрібно неабияк потрудитися, адже створення фонтану з каменю – це процес дуже трудомісткий і тривалий. Майстру необхідно не тільки відполірувати до блиску і виточити всі елементи «великої чаші для води». Йому потрібно звертати увагу на всі технологічні моменти виготовлення такого предмета. Адже якщо не дотримуватися правил обробки каменю, він може дати скол або тріщину і фонтан з граніту не буде радувати свого власника. Професіонали з «Апекс Стоун Україна» зможуть виготовити красивий фонтан по вашому ескізу з натурального каменю без будь-якої похибки або неточності.

Але ж, що може бути красивіше, ніж вражаючий фонтан з натурального каменю, в якому дзюрчить вода? Використання сучасних технологій дозволяє доповнити фонтан красивим підсвічуванням, що створює ефект різнокольорової води. Також «чаші для води» можна декорувати різними красивими елементами, наприклад, кулями з граніту.

Фонтани із граніту в Києві - виготовлення гранітних фонтанів, ціна

Особливості фонтанів гранітних

Фонтани можна виготовити з різних матеріалів. Чому краще вибрати граніт? Тому що цей камінь:

  • дуже щільний і твердий (фонтан буде зберігати свою форму, не деформується через удар);
  • водонепроникність (дана характеристика як не можна краще підходить для створення фонтану);
  • тривалий період експлуатації;
  • широке колірне багатство (це дозволяє вибрати один колір для виробу або кілька).

Є багато різновидів фонтанів. Їх ділять, наприклад, по тому, де їх будуть встановлювати. Наприклад, є:

  • ландшафтні фонтани (найчастіше їх встановлюють в садах, у дворі, в парках);
  • для будинку (вони призначені для великих квартир, будинків і котеджів).

Де замовити фонтан?

Фонтан – це річ дуже цікава і часто неповторна. Нерідко вона виготовляється в єдиному екземплярі на замовлення. Для того, щоб така річ прикрашала ваш ландшафтний дизайн, вам необхідно знайти компанію, яка б змогла втілити в реальність вашу задумку. Для цього потрібно звертатися до майстрів, які володіють навичками роботи з натуральними камнями. Таких професіоналів ви знайдете в Apex Stone Ukraine. Всі вони мають величезний досвід роботи в цій сфері, тому з легкістю впораються із завданням будь-якої складності.

Чому краще звернутися в Апекс Стоун?

Купити фонтан в Києві в Apex Stone Ukraine краще тому, що компанія:

  • багато років займається роботами, пов’язаними з обробкою натурального каменю;
  • якісно виконує замовлення;
  • тут роботи завжди виконуються в термін;
  • консультує клієнтів і допомагає з вибором каменю