Каміни

Гранітні каміни – стильно і велично

« 1 з 2 »

Не просто камін, а камін з каменю – це справжня мрія будь-якої людини, у якого є котедж, приватний будинок або простора квартира. Конструкція кам’яного каміна додає будинку особливу, унікальну атмосферу. Для обробки порталу часто використовують різні натуральні камні. Досить красиво виглядають каміни з граніту.

Граніт – це камінь шляхетний. Він асоціюється з величністю, солідністю. Камін з граніту – стане кращою «родзинкою» вашого інтер’єрного рішення. Він зробить внутрішній простір будинку або котеджу неповторним, унікальним, шляхетним. Граніт має відмінні експлуатаційні характеристики, які чудово підходять для створення камінів. Замовити камін можна в компанії Апекс Стоун Україна. Майстри цієї компанії відмінно знають всі тонкощі роботи з натуральним каменем, тому відмінно впораються з будь-яким замовленням клієнта.

Гранітні каміни: способи оформлення

Облицювання каміна з мармуру або граніту може відбуватися двома способами:

  • з використанням цілісних плит;
  • з використанням окремих плиток або елементів іншої форми (як мозаїка).

Ціна на камінь гранітний, з якого виготовляють плитки для облицювання, приблизно однакова, незважаючи на те, якого типу обробки піддавалася порода. Тому, вибираючи камінь і тип його обробки, кожен замовник повинен орієнтуватися тільки на власні смаки.

Камін з граніту купити в Києві - ціна на каміни з каменю

Каміни з каменю: стилі оформлення

Є багато стилів, в яких можна оформити гранітний камін. Найбільш популярними є чотири:

  • по-голандськи;
  • по-англійськи;
  • рустик;
  • по-альпійський.

У голландському стилі оформлення з’єднується тепло звичайної печі і відкритість каменю. Камін виготовляється шляхом складання його, як грубки, тобто, за допомогою пічної кладки. Такі моделі інтер’єрних камінів найчастіше прикрашають кованими дверцятами. Для облицювання використовують плитку, яка має ізразці. Вона робить вигляд граніту більш «живим», розбавляє його колір.

Англійські каміни вважають класичними. Найчастіше їх портал – темного кольору, вони прикрашені оригінальними витіюватими гратами з металу. Щоб зробити камін ще оригінальніше, дизайнери додають в його композицію колони, також можуть імітувати бортик і інші частини декору. Для обрамлення часто використовується граніт світлих відтінків.

Каміни в стилі «рустик» зовні схожі на російську піч з відкритим вогнищем. Такий камін можна топити дровами. Для обробки використовується плитка з грубою текстурою. Це робиться для того, щоб здавалося, що камінь пройшов лише грубу ручну обробку і виглядає як зовсім необроблений.

Альпійський стиль оформлення інтер’єрних камінів стає все більш популярним при оформленні великих заміських будинків. Головний посил оформлення альпійського каміна – це «побільше вогню». Тобто, вогонь залишається максимально відкритим. Для альпійських камінів з граніту вибирають камінь переважно світлого бежевого або кавового кольорів.

Голландський і альпійський каміни чудово вписуються в інтер’єри класичного стилю. Також вони ідеально вам підійдуть, якщо ваш будинок оформлений в стилі бароко, ар-деко, ампір. Для Провансу, кантрі і сільського стилю ідеальним варіантом буде камін рустик. Він дуже гармонійно виглядає з простої і грубої меблями. Альпійські каміни часто вибирають власники лофт, просторих квартир, обставлених в модерновому напрямку.

Камін з каменю: чому краще граніт?

Головною перевагою граніту перед іншими каменями в виготовленні каміна є те, що він:

  • має дуже високу міцність;
  • добре піддається обробці.

Таким чином, з каменю можна вирізати предмети будь-якої форми, які будуть протягом довгого часу залишатися такими, якими вони вийшли з майстерні. З граніту камін стане затишним елементом у вітальні, він буде її оригінальною прикрасою.

Граніт стійко переносить високі температури, тому не потрібно турбуватися, що від вогню камінь може потріскатися або деформуватися. Також гранітні елементи стійко переносять будь-яке навантаження. З каміном нічого не трапиться, якщо на нього впаде щось важке. Граніт дуже добре поєднується з іншими матеріалами. Це дозволяє поєднувати його з мармуром, металом, деревом.