Мозаїка

Мармурова мозаїка – вишукана прикраса для вашого будинку

« 1 of 2 »

Мозаїка – це практично один з перших способів декорування будинку. Найдавніший малюнок в цьому стилі був викладений в шумерських храмах. Але, на думку деяких археологів, ця техніка була придумана ще за довго до цього періоду. На їхню думку, спосіб укладання мозаїки був вигаданий десь в IV ст. до н.е.

Мармур – це природна гірська порода, яка утворюється в результаті перекристалізації доломіту або ж вапняку. Це екологічно чистий будівельний матеріал, який досить часто використовують для декорації різноманітних поверхонь. У своєму складі мармур містить домішки різних мінералів та інших органічних сполук. Саме від їх кількості і залежить колір каменю. На забарвлення також впливає і те, під яким кутом був зроблений надріз від загальної плити. Як правило, мармур має яскраве і барвисте забарвлення, яке проявляється після його обробки.

Мозаїка з мармуру має вельми барвистий вид, практична і не вимагає спеціального догляду. Візерункові стіни або підлога в будинку свідчить про те, що у господаря будинку гарний смак і високий статус в суспільстві.

Плитка для мармурової мозаїки для декорування

Безперечно, мозаїка мармурова дозволяє скрасити будь-який дизайн будинку. Великий асортимент плиток, який представлений на нашому ринку, дозволяє створювати захоплюючі і шикарні візерунки на будь-якій поверхні, будь то підлогу у вітальні або ж частина стіни на кухні.

Мармурова мозаїка в Києві - замовити мозаїку з мармуру, ціна

На сьогоднішній день плитка для мозаїки з мармуру має кілька забарвлень:

  • білого
  • чорного;
  • сірого;
  • кольорового.

У білій плитці практично не міститься ніяких домішок, напевно, тому вона і є такою популярною. Відрізняється плитка тільки за наявністю і кількістю прожилок в її структурі. З огляду на той факт, що цей малюнок на поверхні створюється самою природою, ви можете бути впевнені, що такої мармурової мозаїки більше немає ні у кого.

Найбільш дорогою і затребуваною вважається мармурова плитка для мозаїки чорного забарвлення. В такому камні міститься величезна кількість графіту. Родовищ такого граніту на сьогоднішній день досить мало, що, безумовно і позначається на високій його вартості. Але варто зазначити, що навіть невелика кількість чорної плитки на мозаїці дозволяє надати їй вишуканого і витонченого дизайну, який підкреслить ваш смак.

Що стосується чорного і кольорового забарвлення, то варто відзначити, що така плитка має не однорідну структуру з прожилками. Як правило, її використовують в якості оздоблювального матеріалу для зовнішніх поверхонь. Вона також може застосовуватися і для викладки художніх панно всередині будинку.

Панно з мармуру – висока твори мистецтва

Як правило, художнім панно прикрашають найбільш відвідувані місця в житло. Це робиться з тією метою, щоб кожен міг помилуватися вишуканим мозаїчним малюнком, який з першої хвилини заворожує своєю грою кольорів і переходів. Багато дизайнерів не рекомендують при цьому робити візерунки яскравими і різнобарвними. Для панно найкраще підходять ніжні і спокійні тони. Дуже популярною також є панно з мозаїки, ціна якого не зрівнятися з його якістю, з двоколірним забарвленням. За вартістю його можна зіставити з ціною на якісну штучну плитку. Різниця полягає лише в тому, що декорація зі штучного матеріалу ніколи не створить такого ефекту, який характерний тільки натуральному каменю.

Мармурова мозаїка - вишукана прикраса для вашого будинку

Мармурова плитка для мозаїки – це один з найкращих варіантів на сьогодні. Її фактура і шикарне забарвлення роблять поверхню витонченою і вишуканою. Унікальність цього матеріалу полягає в тому, що він володіє різнокольоровими переходами з яскраво вираженими природними жилками. Завдяки цьому будь-яке місце в будинку можна перетворити в маленький палац з справжнім витвором декоративного мистецтва.

Де купити

Мармурова мозаїка ціна, якої повністю виправдовує свою якість, можна купити в магазині Apex Stone Ukraine. Ми пропонуємо великий асортимент продукції для створення барвистих і дивовижних панно. Уточнити умови замовлення, доставки і гарантії ви можете у нашого менеджера, зв’язатися з яким можна за вказаними номерами на головній сторінці сайту.