Мармурова плитка

Мармурова плитка – цінний продукт сучасного ринку

« 1 of 2 »

Незважаючи на величезний асортимент підлогових покриттів на основі з натуральних матеріалів і на все його багатство, найбільшою кількістю уваги від покупців користується плитка з мармуру.

І це не дивно, адже вона володіє чотирма головними якостями:

 1. висока якість;
 2. естетичність вигляду;
 3. довговічність;
 4. міцність.

Завдяки цьому чудовому оздоблювальному матеріалу створюються чудові і розкішні інтер’єри. Мармурова плитка доповнює оформлення кімнати високою елегантністю, чудовою і небаченою красою.

Переваги та особливості плитки з мармуру, які обов’язково потрібно знати

Плитка мармурова – це дуже ефектний, а поруч з цим і престижний матеріал. Її можна використовувати для обробки абсолютно різних поверхонь у всіх типах будівництва.

Перед тим, як купити мармурову плитку в Києві важливо розглянути її численні переваги з акцентом на головних моментах:

 • Велика різноманітність в кольорах і візерунках, яка дає можливість підібрати товар до різних видів приміщень. Ви будете впевнені, що такий матеріал тільки поліпшить інтер’єр, додасть йому особливий стиль.
 • Орнаментом представленої плитки немає аналогів в природі, крім своєї унікальності, вони відомі і доречною вишуканістю.
 • Прибирання та чистка даного покриття не має особливих правил або вимог. Все це проробляється дуже просто і головне швидко
 • Завдяки високій щільності матеріал є досить надійним і стійким до негативних механічних пошкоджень, так і впливів зовнішнього середовища.
 • Плитка мармурова в Києві має особливу стійкість до впливів ультрафіолету, вологи або досить значних навантажень, так само до цих всіх факторів можна віднести і вібрацію.
 • Природна краса зберігається на тривалий час.
 • З попередньої переваги випливає ще одна перевага – це стійкість до зносу.
 • Як вже говорилося, плитка характеризується оригінальними орнаментами. Завдяки цьому можна створювати унікальні і неповторні покриття підлоги.
 • Матеріал не тільки твердий і щільний, а ще й дуже гладкий.

Для обробки плитки з мармуру і досягнення ефекту гладкої поверхні використовують особливий спосіб шліфування із застосуванням спеціально призначених інструментів. Подальше полірування приносить облицювальному матеріалу блиск властивий тільки глянцевим речам. Багато видів мармурової плитки ви можете розглянути і придбати в компанії Apex Stone. Тут купити мармурову плитку можна за дешевою ціною, а ще дивує і багатий асортимент цієї продукції.

Мармурова плитка ціна і її види

Якщо ввести в пошуковий запит по типу «мармурова плитка купити», то можна переконатися в тому, що представленого будівельного матеріалу є кілька видів і форматів.

Давайте перерахуємо їх:

 • Глянцевий. Вона прекрасно відображає денні світлові промені.
 • Стандартна. Привертає покупців середнім спокійним блиском, а лицьова сторона як слід відшліфована.
 • Нестандартна. Володіє різноманітністю різних цікавих форм, тому зазвичай її використовують для того, щоб створювати не менш оригінальний дизайн поверхні підлоги, наприклад.
 • Неслизька. Її поверхня спеціально оброблена і підлаштована під приміщення, де вологість часто знаходиться на високому рівні.
 • Лито-кераміка. В її складі переважає фарфор. Тому це є гарна мармурова плитка ціна якої відповідно є більш дешевою.
 • Плитка з основою з мармурової крихти.

Плитка під мармур ціна їхня на всі форми адекватна. Якщо ви налаштовані на створення вишуканого дизайну інтер’єру, то цей матеріал саме те, що потрібно.

Як укладається плитка під мармур

Для того щоб якісно провести укладання представленого природного покриття підлоги, потрібно підготувати рівну, а також гладку поверхню підлоги.

Присутні три можливих варіанти монтажу:

 1. із застосуванням клею
 2. на каркас
 3. за допомогою розчину

Найбільш часто використовують останній вид, так як він є найбільш доступним.

Що стосується догляду за матеріалом, то його можна запросто мити. Якщо плитка сильно забруднилася, то найбільш забруднені місця можна обробляти засобами, які містять спирт.

Плитка мармурова ціна якої така ж ідеальна, як і сам продукт, стане відмінною покупкою для вашого будинку.