Підвіконня

Довговічні і красиві мармурові підвіконня

« 1 of 2 »

Підвіконня під мармур – дуже має попит і важливий предмет інтер’єру, який завжди славився своєю міцністю і надійністю. Прекрасні і вишукані вироби з натурального каменю роблять інтер’єр будинку або квартири багатим і розкішним. Природний окрас підвіконня з мармуру дуже різноманітний і багатий. Завдяки цьому, кожен споживач має можливість підібрати максимально правильне стильове рішення. Дивовижні і оригінальні тони підвіконь з мармуру зроблять ваш будинок теплим і затишним.

Особливості підвіконь мармурових

Сучасні вироби з даного натурального каменю поєднують в собі практичність, комфортність і красу. Вони не залишаться непоміченими вашими гостями і викличуть захоплення і захват у кожного.

Підвіконня з мармуру під яскравими сонячними променями набуває незабутній зовнішній вигляд і при цьому не тускніє і не вигорає під їх впливом. Завдяки унікальному природному малюнку, який дивує своєю безмежністю, дані конструкції, підкреслюють свою індивідуальність. Гладка текстура поверхні дуже приємна на дотик, вона не тріскається з часом, не піддається негативному впливу навколишнього середовища, не змінює свій первинний зовнішній вигляд.

Встановити подібну конструкцію можна як на пластикове, так і дерев’яне вікно. І в першому і в другому випадку, виріб не втратить свою актуальність і оригінальність. Красива фактура підвіконня з натурального каменю, надає можливість комбінувати виріб з різними декоративними елементами, створюючи при цьому справжні дизайнерські шедеври.

Якщо вас цікавить мармурове підвіконня ціна, то слід зазначити той факт, що вона досить висока, так як мармур сам по собі дуже цінний матеріал, що володіє високою щільністю, твердістю і красою.

Мармуровий підвіконник і його головні переваги

Мармурові підвіконня мають безліч переваг, так як даний камінь є чудовим оздоблювальним матеріалом, який створила сама природа. Протягом тривалого часу він користується великою популярністю у споживачів.

Головні переваги даного виробу визначаються якостями основного матеріалу:

  • мармур стійкий до подряпин, він не стирається з часом, на ньому не залишаються сліди від сигарет, гарячої чашки тощо, але сезонний додатковий догляд мармуру все ж необхідний;
  • конструкція відрізняється стійкістю до ударів, їй не страшні відколи, які завжди можна відреставрувати і відполірувати;
  • довговічність. Під підвіконня мармур ідеальний камінь, так як він тривалий час зберігає свій естетичний зовнішній вигляд;
  • не піддається негативному впливу температурних режимів, вологи і прямих сонячних променів;
  • для того щоб повернути конструкції первинний зовнішній вигляд, досить відполірувати її спеціальним засобом для догляду за натуральним камнем
  • під час експлуатації виріб не виділяє неприємних запахів і не завдає шкоди здоров’ю користувачів.

Виходячи з усього вище сказаного, якщо ви хочете зробити свій будинок затишним і естетичним мармурові підвіконня в Києві допоможуть вам впоратися з цим непростим завданням. Незважаючи на те, що на підвіконня мармурові ціна доступна далеко не кожному, дані вироби прийнято вважати дуже вигідним придбанням, так як його експлуатаційний термін і зносостійкість до пошкоджень набагато вище, ніж у інших виробів даного типу.

На що необхідно звертати увагу, вибираючи підвіконня з натурального мармуру?

На підвіконня мармурове ціна безпосередньо залежить від типу конструкції, її розміру, кольору, фактури, країни походження.

Вироби з природного каменю повинні володіти товщиною не менше 20 мм. Якщо його розмір буде трохи менше, то під час транспортування або монтажу, плита може дати тріщину. Дуже своєрідно виглядає конструкція, товщина якої перевищує 30 мм. Вона відрізняється міцністю, надійністю і оригінальністю.

Не менш важливим показником під час вибору подібної споруди є кольорова гама мармуру. На сьогоднішній день виготовляються підвіконня вугільно-чорного, ніжно-білого, рожевого, перламутрового, жовтого, коричневого, зеленого та інших кольорів. Завдяки цьому кожен споживач має можливість підібрати той виріб, який найідеальніше всього впишеться в дизайн будинку.

Але все ж, особливу увагу під час придбання даного товару необхідно звернути на тип монтажу конструкції. Деякі споруди кріпляться під віконною рамою, а деякі на неї. Якщо підвіконня перекриває або закриває батарею, на ньому повинні бути відповідні поглиблення.

Купити підвіконня в Києві ви можете на сайті компанії Апекс Стоун Україна. Тут на мармурові підвіконня ціна доступна практично кожному, а широкий асортимент представлених товарів дозволить кожному клієнту підібрати той виріб, який гармонічніше всього впишеться в загальний інтер’єр будинку або квартири.