Cтільниці

Вишукані мармурові стільниці в сучасному інтер’єрі

« 1 of 3 »

Мармурова стільниця – це екстравагантний і оригінальний предмет сучасного інтер’єру, який відрізняється високим ступенем стійкості і міцності до різних негативних впливів. Наявність цього елемента в загальному дизайні будинку або квартири, говорить про відмінний смак господаря.

Цей натуральний камінь чудово переносить негативний вплив високих температурних режимів, він не вбирає в себе жири, не виділяє неприємних, небезпечних для здоров’я запахів. Якщо в процесі приготування їжі ви випадково пролили на конструкцію воду, стільниця з мармуру не втратить свій первинний зовнішній вигляд. Більш того мармурові стільниці не тьмяніють і не вигорають під прямими, яскравими сонячними променями.

Цей матеріал є ідеальним варіантом для виробництва кухонних гарнітурів, мийок не тільки для кухні, але і для ванної кімнати, барних стійок тощо. Стільниці з мармуру з легкістю витримують випробування підвищеної вологості, а відмінні декоративні особливості натурального каменю, надають інтер’єру додаткову розкіш і шарм. Варто також відзначити той факт, що стільниці мармурові мають чудові бактерицидні характеристики, на них не утворюється грибок і пліснява, завдяки чому підвищуються гігієнічні властивості поверхні.

Форми, розміри мармурової стільниці в Києві

У більшості випадків, заготовки з певних видів даного каменю обмежуються розміром. Адже ні для кого не стане секретом той факт, що сам по собі мармур не тільки досить твердий камінь, але ще і важкий. Тому конструкції з нього відрізняються великою номінальною вагою. Якщо ж передбачуваний виріб повинен бути більшого розміру, тоді виготовляється стільниця під замовлення в Києві, яка складається з декількох частин, а її стики акуратно підганяються, стикуються і обробляються в процесі установки.

При правильній і належній обробці, стики поверхні, а також переходи залишаються з невеликим видимим швом. Інші характеристики, такі як форма, колір, фактура визначає безпосередньо сам замовник. У більшості випадків, стандартною товщиною горизонтальній поверхні даного вироби прийнято вважати – 20-30 мм. На мармурову стільницю ціна формується залежно від розміру поверхні, її форми, кольору і фактури.

Головні переваги стільниці з мармуру Київ

З мармуру стільниці має безліч позитивних якостей. Перш за все, він відрізняється не вередливістю в догляді і робить дизайн кухні або ванної кімнати вишуканим і витонченим.

До головних переваг цих конструкцій можна віднести:

  • практичність у використанні, стільниця з мармуру для ванної або кухні не намокає і не розбухає як з дерева або ДВП;
  • стійкість до подряпин і іншим негативним механічним впливам. Ні для кого не є секретом те, що іноді після ножа на конструкціях з ДВП або дерева залишаються неприємні подряпини, після яких починає злазити тонке покриття;
  • стійкість до температурних режимів;
  • після тривалих років експлуатації, дані вироби не потускніє і їх з легкістю можна повернути в первинний зовнішній вигляд за допомогою спеціальних засобів для чищення по догляду за виробами з каменю або просто переполірувати;
  • шляхетність. Дані конструкції вирізняються з-поміж інших не тільки своєю фактурою, але і кольором. Якщо грамотно і правильно підібрати стільницю з мармуру, вона відмінно впишеться в загальний інтер’єр будь-якого приміщення.

На сьогоднішній день вироби з цього натурального матеріалу користуються великим попитом серед споживачів, незважаючи на те, що на мармурові стільниці ціна не відрізняється доступністю.

Яким буває колір і текстура поверхонь з цього натурального каменю?

Якщо ви настійно вирішили віддати перевагу цьому природному матеріалу, то повинні розуміти, що він є таким, яким його створила природа, тому його зовнішній вигляд, структуру, якість і склад не можна переробити. На подібних виробах можуть бути різні прожилки, вкраплення, зображення, які іноді споживачі приймають за певні дефекти.

Природний окрас даного каменю вражає і зачаровує. На кінцевий окрас цього матеріалу впливає його місцезнаходження, глибина добування. Основними тонами цієї сировини прийнято вважати такі кольори як: світло-білий, вугільно-чорний, жовтий, зелений, перламутровий, рожевий. Іноді мармур можна зустріти і в іншому кольорі, але подібні вироби коштуватимуть набагато дорожче.

Якщо ви хочете придбати подібний виріб за оптимальною вартістю, тоді радимо звернутися в компанію Apex Stone Ukraine. Саме тут на стільниці з мармуру ціна доступна кожному споживачеві. Широкий достаток наданих товарів задовольнить всі ваші потреби.