Столи з мармуру

Чому варто звернути увагу на мармуровий стіл

« 1 of 2 »

Натуральні природні матеріали завжди залишаються актуальними. Але крім популярності завдяки природній увазі хотілося б, щоб стіл з мармуру володів високою міцністю і поруч з цим і довговічністю у використанні.

Владно чи така якість виробів з мармуру? За що цінують мармурові столи? Давайте розберемося в усьому цьому.

Особливості, якими володіє мармуровий стіл

Багато, хто вибирає стільницю, дуже часто зупиняють свій вибір саме на виробі з мармуру. Чому так відбувається? Перше, що потрапляє під погляд – це благородність і дорогий вид. Друге – можливість поєднувати цей елемент практично з усіма видами інтер’єру. Також він добре вписується поруч з деревом, а також склом і керамікою.

Мармуровий стіл завжди буде відмінно прикрашати ваш інтер’єр, а кухня завдяки йому буде мати солідний і неповторний вигляд. Цікавим фактом є те, що психологи твердять, що за допомогою мармуру людина знаходить властивість відчувати себе вільно і комфортно.

Які ж переваги може мати мармуровий столик? Потрібно їх перерахувати.

Перше – це неповторна краса і особлива унікальність. Мармур є природним матеріалом. Під час його створення на поверхні створюються особливі візерунки та орнаменти, які неможливо повторити штучним чином. Ще важливо знати, що немає однакових плит з натурального мармуру. Кожна з них відрізняється один від одного. Схожі вони тільки своїм тоном. Таку виразну властивість благородного матеріалу зараз вміло обіграють за допомогою спеціального побудованого світла в приміщенні. Таким чином, його відмінні властивості стають красивішими

Ще можна назвати багато переваг даного матеріалу, але головні з них такі:

  • Гіпоалергійність. Відсутність будь-яких хімічно небезпечних домішок зробило продукт безпечним для здоров’я людини. А також під впливом температури стіл мармуровий не виділятиме в навколишнє середовище шкідливих речовин. Таким чином, мармур є нешкідливим і для самої природної обстановки.
  • Мармур – холодний матеріал. Він добре відбиває світло, тому в жарку погоду він буде володіти приємною прохолодою. І це є позитивним моментом
  • Чи не поглинає вологу. Завдяки своїй щільності природний матеріал не здатний пропускати крізь себе воду, тому він не буде псуватися під її впливом.
  • Стійкість до температурних перепадів. Висока або низька температура – мармуру все одно. Тому що сприятливими умовами для його створення є температура з високими показниками в кілька сотень градусів, яких в побутових умовах ніяк не досягти. Тому можна не переживати про те, що придбаний елемент кімнати буде пошкоджений.
  • Довговічність у використанні. Якщо звернути увагу на перераховані вище переваги, то можна дізнатися, що мармур сам по собі дуже міцний матеріал, тому він довго прослужить.

Як захистити мармуровий стіл

Якщо ви хочете ще більше продовжити термін експлуатації мармурового столика, то можете скористатися спеціально призначеними для цього засобами. Вони мають у своїй основі віск.

Він може бути двох видів:

  1. синтетичний;
  2. натуральний.

Якщо наносити ці продукти регулярно, то ваш стіл стане повністю захищеним від появи на його поверхні забруднених частин

Стіл з мармуру стане ідеальним і унікальним елементом інтер’єру, які додасть йому особливих ноток елегантності та вишуканості. Особливо розгалужений асортимент ви зустрінете на сторінці Apex Stone, де на такі товари проставлені хороші ціни.