Світ каменю – завжди чудовий і неповторний

Світ каменю – чудовий і неповторний. У світі існує багато видів різних натуральних каменів, які володіють неперевершеними характеристиками. Саме вони дозволяють широко використовувати природний матеріал для виготовлення різних предметів, необхідних людині практично кожен день. Тут мова йде, як, наприклад, про предмети меблів – столи, стільниці, вишукані підвіконня, так і про облицювальній матеріал, а також про багато іншого, про що ми зараз вам розповімо. Вироби з натурального каменю в Києві користуються все більшою популярністю. І це цілком заслужено. Адже кам’яні вироби – це завжди красиво, стильно, вишукано і довговічне.

Які бувають вироби з природного каменю?

На сьогоднішній день технології дозволяють відточувати і обробляти практично будь-який камінь так, що він може бути ідеально гладким, рівним і дзеркально блискучим, або ж, навпаки, мав шорстку структуру. Все залежить від побажань замовника. У компанії Апекс Стоун Україна можна виготовити різні вироби з каменю під замовлення.

Тут вам запропонують найширший асортимент благородного каменю:

З цих матеріалів можна замовити:

Кожен виріб з натурального каменю – оригінальний і неповторний. Це пояснюється тим, що, по-перше, такі речі часто виготовляються під замовлення, тобто в єдиному екземплярі. А по-друге, більшість природних каменів мають оригінальний малюнок, який ніколи не повторюється. Тому кожна деталь або його елемент з граніту, мармуру або будь-якого іншого каменю буде відрізнятися від свого «родича».

В Apex Stone Ukraine можна купити, замовити будь-який виріб з каменю в Києві. Все, що ми робимо – робимо з душею і на довгі роки.

Чому саме натуральні камні?

Тому що вони надійні, міцні і довговічні, а також мають масу хороших характеристик, які дозволяють використовувати їх в ремонтних роботах, виготовляти предмети інтер’єру та екстер’єру. Гарний матеріал з тривалим терміном служби зробить ваш будинок оригінальним і ексклюзивним. Завдяки виробам з каменю будь-який інтер’єр або екстер’єр буде виглядати шикарно і багато.

У сучасному світі дуже популярним став камінь мармур. Це гірська порода, яка має широку колірну палітру, безліч відтінків і текстур. В якому б вигляді ви не вирішили використовувати мармур в оформленні свого будинку або офісу, ви не прогадаєте. Цей камінь зробить приміщення екстравагантним і елегантним. Мармур має багато хороших характеристик, які дозволяють йому добре виглядати і в формі фонтану і в формі стільниці або плитки. Це, наприклад, висока стійкість до вологи, твердість, щільність. Мармур легко переносить великі перепади температури, різні атмосферні явища.

Граніт – магматична порода. Вона вражає своєю витонченістю, міцність, величчю. Граніт – практично найміцніший камінь (поступається хіба що алмазу). Така характеристика дозволяє використовувати його для різних оздоблювальних робіт. У Апекс Стоун можна замовити плитку та бордюри, бруківку, а також будь-які інші елементи декору або предмети меблів з граніту. З цього натурального каменю вироби будуть служити багато років, не втрачаючи своїх естетичних якостей.

Для обробки плиткою приміщення зовні або створення ефектних фонтанів граніт також підходить якнайкраще. Це пояснюється його водонепроникність, витривалості до морозів. Якщо камінь добре оброблений і відшліфований, він не буде накопичувати на собі різні забруднення. Завдяки такій властивості з граніту виходять відмінні кухонні стільниці, які не тільки відрізняються високою практичністю, але ще і можуть стати центральним предметом вашої кухні, вітальні або будь-який інший кімнати.

Потрібні вироби з каменю? Ласкаво просимо в Апекс Стоун

Компанія Apex Stone Ukraine багато років займається обробкою каменю, виготовленням різних предметів з цього природного матеріал.

Звертаючись в Апекс Стоун, ви зможете отримати:

  • консультацію кращих майстрів з приводу вибору каменю, створення ескізу виробу, а в подальшому – і правильного догляду за такими виробами;
  • можливість вибрати камінь потрібного кольору і текстури з величезного асортименту;
  • швидке виконання замовлення;
  • монтажні, оздоблювальні або реставраційні роботи виробів з каменю в Україні.

У Апекс Стоун використовується тільки сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності. Всі співробітники компанії пройшли необхідне навчання та стажування, мають чималий досвід роботи. Тому вони знають всі тонкощі і нюанси обробки природних каменів. Висококваліфікований персонал, якісне обладнання – запорука того, що кожен наш клієнт отримає саме той виріб з граніту, мармуру, онікса або будь-якого іншого каменю, про який він мріяв. А довговічність каменю дозволить замовнику насолоджуватися красою кам’яного предмета екстер’єру або інтер’єру протягом довгих років.