Бежевий

Бежевий мармур для створення неповторних інтер’єрів

Мармурова обробка приміщень користується великою популярністю, незважаючи на дорожнечу. При цьому бежевий мармур вважається одним з найпопулярніших колірних рішень при виборі каменю. Дизайнерів підкуповує широка палітра відтінків бежевого, за допомогою якої можна створити неповторний інтер’єр. Відтінки кремового, капучино, кава з молоком, крем-брюле, молочного шоколаду і інші зроблять будь-який інтер’єр по-справжньому «смачним». Пастельні тони додадуть м’якості і спокою приміщенню.

Особливості текстури «мармур бежевий»

Крім відтінків бежевий камінь відрізняється по забарвленню і текстурі:
Однорідний беж з ледь помітними брекчиями, що створюють глибокий малюнок.
Фон з малюнком з прожилок різних кольорів (від блідо-сірого до графітового чорного).

Мармур бежевий, текстура з прожилками і вкрапленнями різних кольорів, що створює несиметричний малюнок. Такий ефект виходить завдяки потраплянню різних домішок під час формування гірської породи.

Актуальність використання бежевого мармуру для обробки обумовлена змістовністю і ненав’язливість кольору, відмінною сполучуваністю з керамікою, деревом. Бежевий колір – універсальне рішення для інтер’єру будь-якого стилю. Він відмінно підійде для фасадних робіт, облицювання стін, підлоги, виготовлення раковин, стільниць. Особливо популярна бежева мармурова плитка для облицювання ванних кімнат.

Не потрібно боятися використовувати цей колір для облаштування квартири, будинки. Беж – це не тільки фон, він гарантовано заграє новими фарбами при поєднанні з іншими, навіть найнеймовірнішими кольорами: фіолетовий, бірюзовий, яскраво-зелений. Компанія ApexStone пропонує великий вибір відтінків бежевого каменю, серед якого кожен знайде максимально підходяще рішення для свого будинку.