Цоколь з граніту

Цоколь з граніту – довговічність і стійкість

Багато років для облицювання фасаду будівлі, його прикраси використовується натуральний камінь. І цьому є просте пояснення – він міцний, твердий, міцний, виглядає досить естетично і красиво. Красиві камні використовуються для того, щоб надати об’єкту благородства і відчуття повної завершеності. Кожен предмет, прикрашений натуральними камнями, виглядає красиво і вишукано. Він підкреслює хороший смак свого володаря. Облицювання гранітом цоколя – затребувана робота в наш час.

Цоколь гранітний: що це?

Цоколем називають конструктивний елемент будівлі, який потребує якісної обробки. До складу цоколя може входити нижня або верхня частини фундаменту, саме тому облицювання цоколя включає в себе роботи не тільки по поліпшенню зовнішнього вигляду будівлі, а й у поліпшенні його захисних функцій. При хорошому фундаменті стіни можуть витримати всі атмосферні явища. Тому від того, наскільки професійно був оброблений цей елемент будівлі, залежить його довговічність, а також мікроклімат в приміщенні.

Існує багато різних природних каменів, але для обробки цоколя використовується саме граніт. Чому? Тому що він має відмінні властивості і характеристики. Граніт – це тверда гірська порода з пористою структурою. Вона ідеально підходить для облицювання зовні.

Граніт має строгий і в той же час простий вигляд. Цей камінь:

  • довговічний;
  • морозостійкий;
  • не боїться снігу або дощу;
  • стійкий до механічних пошкоджень;
  • вологостійкий;
  • має велику палітру кольорів.

Ціни на цоколя з граніту - купити цоколь з граніту в Києві

Особливості використання гранітних цоколів

У наш час можлива обробка гранітом будь-яких частин будівлі різної спрямованості:

  • громадського характеру;
  • адміністративного;
  • житлового;
  • промислового і так далі.

Після укладання гранітні елементи обов’язково поліруються. Це надає їм неперевершений блиск і створює ефект відображення. При правильному виконанні всіх робіт, облицювання цоколя гранітом буде багато років виглядати так, як ніби її зробили тільки вчора. Але для цього потрібно дотримуватися певних правил. Наприклад, необхідно відразу підібрати потрібну колірну гамму. Адже якщо вас не влаштує колір, який вийшов, не вийде замінити окремий елемент облицювання, адже її матеріал – цілісний. В такому випадку доведеться міняти все.

Також відзначимо, що для гранітного облицювання необхідно використовувати якісний камінь. Придбавши якісний матеріал, потрібно шукати гарного майстра. Тому, що навіть хороший камінь може зіпсувати поганий монтажник.

Виконати цоколь з граніту – непросто. Це складна і трудомістка робота. Граніт – важкий камінь, тому і всі елементи облицювання будуть важити чимало. У деяких випадках для укладання плитки потрібно спеціальне обладнання або механізми.

Де замовити гранітний цоколь?

Якщо ви вирішили зробити облицювання цоколя з граніту, звертайтеся для виконання такої роботи до перевірених майстрів. Адже від їх професіоналізму, врешті-решт, буде залежати якість виконаної роботи.

Компанія Апекс Стоун Україна багато років займається роботами, пов’язаними з обробкою натурального каменю. У нас працюють справжні майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи, який дозволяє їм виконувати всі замовлення швидко і якісно. При необхідності в Апекс Стоун ви зможете отримати будь-яку консультацію, що стосується вибору каменю і створення виробів з нього. Тут є можливість замовити виконання того чи іншого предмета з натурального каменю за власним ескізом. Тобто, він буде виконаний на замовлення – в такому випадку в його унікальності та оригінальності сумніватися не варто.