Історія

На сьогоднішній день компанія Apex Stone Ukraine можна віднести по праву до елітного виробника виробів з натурального і штучного каменю. Ми є одним з найбільших постачальників в Україні таких видів природних матеріалів як мармур, граніт, лаймстоун і багатьох інших. Своїм клієнтам ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від проектування і закінчуючи установкою і клінінгом за виробами з натуральних гірських порід. Наші дизайнери дозволять втілити в життя навіть самі неординарні і екстравагантні моделі в життя.

Ми з гордістю можемо називатися елітним виробником, так як виробництвом виробів з природного каменю займаємося вже не перший рік. Ми старанно працюємо, щоб досягти ідеального результату. Які б складності на нашому шляху не зустрічалися, компанія Apex Stone Ukraine завжди може їх подолати. В процесі своєї роботи ми ніколи не перекладаємо проблеми на своїх клієнтів – наші працівники знаходять вихід з будь-якої ситуації, що склалася. У компанії Apex Stone Ukraine працюють виключно професіонали своєї справи, які мають величезний досвід роботи в сфері створення, проектування та встановлення виробів з каменю. Вони можуть вирішити будь-яке завдання, яку ви перед ними поставите.

Для нас дуже важлива ваша думка і ми вдячні своїм клієнтам, за те, що вони вибирають саме нас серед безлічі інших компаній. Звертаючись до нас за допомогою, ви довіряєте нам своє найпотаємніше – декорування вашого домашнього вогнища. Ми дуже цінуємо вашу довіру, тому готові допомогти будь-яким можливим способом. Це нас професійний обов’язок!

Ми можемо вам запропонувати це:

  • обслуговування на високому рівні;
  • допомога у виборі матеріалу;
  • консультація в проектуванні майбутнього виробу з урахуванням всіх ваших побажань;
  • виїзд майстра для зняття замірів;
  • установка виробу;
  • професійний догляд за виробом в подальшому;
  • гарантію на всі види послуг компанії;
  • доставка замовлення в будь-яку точку України.

Найголовніше для нас – це виконати дану обіцянку клієнтам, тому ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виготовлене точно в строк, без будь-яких затримок. Вам більше ні про що не потрібно буде турбуватися. Ми все зробимо замість вас!

Наш досвід і вміння

Компанія Apex Stone Ukraine – це в першу чергу команда професіоналів, які націлені на високі результати. Щодня ми приймаємо безліч ваших замовлень. У своїй роботі ми прагнемо втілити в життя всі побажання своїх клієнтів, тому постійно працюємо над своєю модернізацією. Для виготовлення і обробки кам’яних виробів ми використовуємо сучасне і надміцне обладнання.

На сайті Apex Stone Ukraine ви можете ознайомитися з портфоліо наших робіт. При необхідності ви можете купити вже готову композицію або ж замовити розробку індивідуального варіанту. Техніки компанії зможуть також розробити для вас вироби в 3Д.

Переваги співпраці з компанією Апекс Стоун

Ми дуже вдячні своїм клієнтам за довіру і їх вибір. Співпрацюючи з компанією Apex Stone Ukraine, ви можете розраховувати на високий професіоналізм в обслуговуванні, а також на доступні ціни – на товари і послуги. Вартість наших пропозицій в середньому на 10% нижче, ніж у інших виробників. Це пов’язано з тим, що нам не потрібно рекламувати себе на кожному постері в інтернеті або ж на вулицях вашого міста. Нові клієнти приходять в компанію Apex Stone Ukraine за відгуками своїх друзів або знайомих. Це дозволяє заощадити на рекламі і цю знижку ми готові запропонувати саме вам, наші дорогі клієнти!

Працівники компанії Апекс Стоун аналізують ваші побажання, можливості і потім пропонують найбільш оптимальні рішення для вас, які будуть вам підходити по всіх параметрах, починаючи від дизайну і закінчуючи якістю. Співпрацюючи з нами, ви залишитеся тільки в вигоді!