Мозаїка

Мармурова мозаїка – вишукана прикраса для вашого будинку

« 1 з 2 »

Мозаїка – це практично один з перших способів декорування будинку. Найдавніший малюнок в цьому стилі був викладений в шумерських храмах. Але, на думку деяких археологів, ця техніка була придумана ще за довго до цього періоду. На їхню думку, спосіб укладання мозаїки був вигаданий десь в IV ст. до н.е.

Мармур – це природна гірська порода, яка утворюється в результаті перекристалізації доломіту або ж вапняку. Це екологічно чистий будівельний матеріал, який досить часто використовують для декорації різноманітних поверхонь. У своєму складі мармур містить домішки різних мінералів та інших органічних сполук. Саме від їх кількості і залежить колір каменю. На забарвлення також впливає і те, під яким кутом був зроблений надріз від загальної плити. Як правило, мармур має яскраве і барвисте забарвлення, яке проявляється після його обробки.

Мозаїка з мармуру має вельми барвистий вид, практична і не вимагає спеціального догляду. Візерункові стіни або підлога в будинку свідчить про те, що у господаря будинку гарний смак і високий статус в суспільстві.

Плитка для мармурової мозаїки для декорування

Безперечно, мозаїка мармурова дозволяє скрасити будь-який дизайн будинку. Великий асортимент плиток, який представлений на нашому ринку, дозволяє створювати захоплюючі і шикарні візерунки на будь-якій поверхні, будь то підлогу у вітальні або ж частина стіни на кухні.

Мармурова мозаїка в Києві - замовити мозаїку з мармуру, ціна

На сьогоднішній день плитка для мозаїки з мармуру має кілька забарвлень:

  • білого
  • чорного;
  • сірого;
  • кольорового.

У білій плитці практично не міститься ніяких домішок, напевно, тому вона і є такою популярною. Відрізняється плитка тільки за наявністю і кількістю прожилок в її структурі. З огляду на той факт, що цей малюнок на поверхні створюється самою природою, ви можете бути впевнені, що такої мармурової мозаїки більше немає ні у кого.

Найбільш дорогою і затребуваною вважається мармурова плитка для мозаїки чорного забарвлення. В такому камні міститься величезна кількість графіту. Родовищ такого граніту на сьогоднішній день досить мало, що, безумовно і позначається на високій його вартості. Але варто зазначити, що навіть невелика кількість чорної плитки на мозаїці дозволяє надати їй вишуканого і витонченого дизайну, який підкреслить ваш смак.

Що стосується чорного і кольорового забарвлення, то варто відзначити, що така плитка має не однорідну структуру з прожилками. Як правило, її використовують в якості оздоблювального матеріалу для зовнішніх поверхонь. Вона також може застосовуватися і для викладки художніх панно всередині будинку.

Панно з мармуру – висока твори мистецтва

Як правило, художнім панно прикрашають найбільш відвідувані місця в житло. Це робиться з тією метою, щоб кожен міг помилуватися вишуканим мозаїчним малюнком, який з першої хвилини заворожує своєю грою кольорів і переходів. Багато дизайнерів не рекомендують при цьому робити візерунки яскравими і різнобарвними. Для панно найкраще підходять ніжні і спокійні тони. Дуже популярною також є панно з мозаїки, ціна якого не зрівнятися з його якістю, з двоколірним забарвленням. За вартістю його можна зіставити з ціною на якісну штучну плитку. Різниця полягає лише в тому, що декорація зі штучного матеріалу ніколи не створить такого ефекту, який характерний тільки натуральному каменю.

Мармурова мозаїка - вишукана прикраса для вашого будинку

Мармурова плитка для мозаїки – це один з найкращих варіантів на сьогодні. Її фактура і шикарне забарвлення роблять поверхню витонченою і вишуканою. Унікальність цього матеріалу полягає в тому, що він володіє різнокольоровими переходами з яскраво вираженими природними жилками. Завдяки цьому будь-яке місце в будинку можна перетворити в маленький палац з справжнім витвором декоративного мистецтва.

Де купити

Мармурова мозаїка ціна, якої повністю виправдовує свою якість, можна купити в магазині Apex Stone Ukraine. Ми пропонуємо великий асортимент продукції для створення барвистих і дивовижних панно. Уточнити умови замовлення, доставки і гарантії ви можете у нашого менеджера, зв’язатися з яким можна за вказаними номерами на головній сторінці сайту.

Яку мозаїку з мармуру можна замовити для будинку?

Найпоширеніший варіант – це мозаїка на підлогу, що, як правило, виконується з неяскравих видів мармуру. Наприклад, білих, чорних, коричневих і сірих відтінків. Також можливо прикрасити частину стіни на кухні або у ванній кімнаті, для цих цілей краще використовувати яскраві кольорові породи мармуру.

Від чого залежить колір мармуру?

Колір визначається кількістю прожилок у структурі каменю. У білому мармурі практично немає ніяких домішок. Найбільш затребувана для мозаїки плитка чорного кольору, яка містить багато графіту. Родовищ чорного мармуру у світі мало, що й визначає його високу вартість.

Чим відрізняється мозаїка з мармуру від мозаїки зі штучного каменю?

Важливо відзначити, що іноді вартість якісної штучної плитки достатньо висока. Велику різницю можна відчути, лише побачивши кінцевий результат. Декор зі штучного матеріалу завжди поступається натуральному каменю. Фактура мармурової мозаїки і багате забарвлення створюють вишукану поверхню і з властивим блиском, природними прожилками і унікальною красою.