Фонтани із граніту

Фонтан із граніту – декоративний елемент античної культури в сучасному світі

Фонтан із граніту – універсальний елемент декору, який здатен змінити будь-яке місце. З його допомогою можна прикрасити прибудинкову територію, центральну площу міста, довгі коридори в торговому центрі.

Фонтани користувалися величезною популярністю в античні часи і були символом процвітання і благополуччя. Зазвичай їх встановлювали в садах вельмож і на центральних площах великих міст. З того часу нічого не змінилося. Фонтани із граніту й досі привертають увагу оточуючих своєю незвичайною архітектурою і дзвінкою водою, яка чарівно переливається в світлі сонячних променів.

Граніт завжди вважався благородним будівельним матеріалом. Завдяки високій міцності і водостійкості натуральний камінь був практично незамінним при створенні фонтанів. У сучасному світі існує безліч різних матеріалів, однак жоден з них не зміг перевершити граніт за властивостями і текстурою.

Фонтани із граніту мають не тільки гарний вигляд, але і відрізняються підвищеною міцністю. За допомогою такої дизайнерської споруди можна кардинально змінити оформлення будь-якого інтер’єру. Завдяки універсальності камінь має досить велику сферу застосування. Додаткова перевага полягає в простій обробці граніту. Майстри компанії ApexStone виготовляють якісні гранітні фонтани в Україні і завжди знаходять баланс у всьому, пропонуючи клієнтам незвичайні і унікальні рішення.

Фонтани із граніту в Києві - виготовлення гранітних фонтанів, ціна

Головні переваги та особливості граніту

Граніт завжди славився своїми унікальними властивостями і підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, тому він широко застосовується для виготовлення фонтанів будь-якого розміру. Коли по поверхні натурального каменю протікає вода, його текстура оживає, а прилегла територія наповнюється звуками, які сприяють релаксу.

Фонтани з натурального каменю ніколи не перестануть бути в тренді, оскільки в них поєднуються краса, витонченість, міцність і класична архітектура. Головна перевага граніту – це показник міцності, завдяки якому фонтан буде зберігати первісний вигляд протягом не одного десятка років. Натуральний камінь відрізняється підвищеною стійкістю до будь-яких погодних умов і без проблем переносить сильні морози. Це особливо важливо для тих конструкцій, які розміщені на відкритому просторі.

Безмежна кількість природних малюнків на поверхні і колірних відтінків сприяє втіленню унікальних творчих проектів в реальність. Садовий фонтан із каменю зберігає чудовий вигляд за будь-яких умов. Він органічно доповнюється сучасними технічними рішеннями, за допомогою яких можна додати яскраве освітлення і створити ефект «танцюючої» води.

Граніт відмінно підходить для створення фонтанів, так як має такі властивості:

  • незвичайна текстура каменю «розкривається» при зіткненні з водою і виглядає дуже привабливо;
  • висока міцність збільшує термін експлуатації;
  • гладка поверхня максимально проста в догляді;
  • великий вибір колірних відтінків дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї при розробці нового проекту.

Додатковий плюс фонтану – волога, яка освіжає в літній період. Люди, що знаходяться поряд, отримують своєрідний заряд позитивної енергії.

Садовий фонтан з каменю

Де можна замовити фонтан?

Вартість гранітного фонтану залежить від його габаритів і конструктивних особливостей. Великі варіанти, виконані за індивідуальним замовленням, можуть бути досить дорогими. Зазвичай їх поверхню прикрашають додатковими декоративними деталями, різьбленням і красивими скульптурами. У 2021 році за допомогою сучасних технологій можна виготовляти невеликі гранітні фонтани для прикраси екстер’єру та інтер’єру. Гармонійні і витончені, вони стануть чудовою прикрасою літніх майданчиків ресторанів, присадибних ділянок, садів і холів будівель.

Якщо ви бажаєте вибрати ідеальний варіант, який буде поєднуватися з дизайном інтер’єру або екстер’єру будівлі, найкраще звернутися в ApexStone. Команда професіоналів із великим досвідом роботи допоможе підібрати фонтан із природного каменю з урахуванням всіх вимог. На нашому сайті можна знайти не тільки готові рішення, а й замовити декоративні споруди з класичною або унікальною конструкцією за індивідуальним ескізом. Садовий фонтан із каменю, замовлений в ApexStone, стане символом гарного смаку власника і буде щодня створювати приємну атмосферу комфорту і спокою.

Поширені запитання

Чому більшість фонтанів виготовляють з граніту?

Граніт – міцний і водостійкий природний матеріал. Його широко використовують для створення фонтанів, оскільки він відрізняється стійкістю до механічних впливів, низьких і високих температур, не дає просідання з плином часу. При постійному впливі води його поверхня грає яскравими відблисками.

Яка форма фонтану вважається найкращою?

Форма декоративного елемента може бути будь-якою. Все залежить від ідей замовника. Класичний варіант – форма чаші. Дизайн такого фонтану можна урізноманітнити установкою гранітного кулі, нанесенням візерунка або витонченою скульптурою.

Що потрібно для оформлення замовлення?

Насамперед необхідно надіслати майстрам фотографію місця, де ймовірно буде розміщуватися фонтан. Задати загальні габарити фонтану або надати технічне завдання для виготовлення виробу. Наші фахівці запропонують найбільш підходящу форму, конструкцію.