Фасони

Різні види фасонів для виробів з каменю

Фасонна обробка торця виробу з природного каменю – це кропіткий і трудомісткий процес, що вимагає чимало досвіду і практичних умінь. Саме цей етап вважається найскладнішим в обробці каменю. Від них залежатиме наскільки ефектно буде виглядати готовий виріб, будь то підвіконня, стільниця або перила. Декорування кам’яного вироби може значно збільшити вартість вашого замовлення. Адже майстру потрібно не одну годину провести над обробкою поверхні. Він повинен не тільки вміло вміти користуватися сучасними методиками та інструментами, а й знати особливості тієї чи іншої породи каменю, щоб при роботі з ним не пошкодити його структуру.

Види фасонної обробки торця

На сьогоднішній день існує кілька способів фасонної обробки торця. До найбільш поширених методів можна віднести:

  • полірування. Завдяки даній технології готовий виріб набуває приємний глянсовий блиск;
  • шліфування. Поверхня стає більш рельєфною і шорсткою;
  • лощіння. За допомогою даної методики вдається добитися створення матової, ідеально рівної поверхні;
  • термообробка.

Для декорування кутів можуть вибиратися різноманітні фасони:

Фаска – це процес обробки торців, під час якого проводиться згладжування або зрізання кутів, створюються при стику двох інших деталей кам’яної конструкції. Залежно від способу обробки розрізняють два основні підвиди – проста (стандартна) або декоративна фаска. Вартість на цей вид робіт залежить від складності обробки матеріалу, товщини заготовок, підвиду фаски і самого каменю (граніт, мармур і т.д.).

Не менш популярною фасонної обробки торця є і підклеювання.

На сьогоднішній день існує два види даної обробки:

  • прямий;
  • під кутом 45 градусів.

У першому випадку мається на увазі використання спеціальних смуг з каменю, тієї ж породи що і базові вироби. Основною перевагою даного способу можна назвати можливість створення складних фігурних декорацій. При підклеювання під кутом 45 градусів такого результату вам навряд чи вдасться домогтися.

Фасонна обробка торця може бути виготовлена також за допомогою спеціальних профілів, які можуть бути фігурними, складовими або стандартними:

  • Складовий профіль дозволить підкреслити ряд характеристик каменю – його потужність, благородство і силу.
  • Стандартний профіль використовується для обробки виробів з каменю нескладної геометрії (прямі або косі лінії);
  • фігурний профіль ідеально підійде для декорації складних кам’яних конструкцій з нестандартною геометрією (закручені або вигнуті лінії, повороти і т.д.).

Звертаючись до компанії Apex Stone Ukraine, ви економите не тільки свій час, але і гроші. На нашому сайті ви зможете швидко знайти все необхідне для обробки кам’яних виробів. Уточнити умови замовлення, доставки і гарантії ви можете у менеджера, який готовий відповісти на всі ваші запитання з радістю.