Стіни

Декорація стін мармуровою плиткою

« 1 з 2 »

Стіни оздоблені за допомогою благородних порід каменів, надають вашому будинку розкішності і величі. Володіючи чудовим зовнішнім виглядом і високими експлуатаційними характеристиками мармур в цій справі займає лідируючі позиції. Цей матеріал за своєю природою має ні з чим незрівняний декор, його блиск і візерунок просто заворожує.

Використання мармуру в інтер’єрі

Мармурові стіни будуть виглядати шикарно в будь-якому приміщенні, будь то спальня або ж передпокій. Останнім часом цей матеріал стали все частіше використовувати в кімнатах з підвищеним відсотком вологості.

Це легко пояснюється тим, що мармур:

  • володіє барвистим виглядом і високою міцністю. Завдяки цій особливості його можна встановлювати практично скрізь. Він не піддається деформації і прослужить вам багато років;
  • екологічно чистий матеріал, в складі якого немає ніяких шкідливих домішок;
  • в своєму складі містить вапняк, тому він має високі антисептичні властивості. Він не дає розмножуватися бактеріям і іншим небезпечним організмам;
  • вологостійкий. Навіть при постійній взаємодії з водою стіни з мармуру не піддаються деформації.

Часто за допомогою мармуру прикрашають поверхні в великих залах, офісах або віталень. Вельми привабливо виглядати також різноманітні мозаїки, виконані з цього каменю. На сьогоднішній день існує безліч варіантів укладання цього натурального матеріалу. Це дозволяє створювати шикарні і інтригуючі композиції в будь-якому стилі дизайну, доповнюючи його шармом і вишуканістю.

Мармурові стіни під замовлення - ціна на стіни з каменю в Києві

Обробка каменю для облицювання стін

На сьогоднішній день використовуються два види фактурної обробки поверхні плиток для стін з каменю:

  • полірування. Для обробки використовуються спеціальні абразиви. За їх допомогою поверхня плитки стає глянцевою. Такі фактури також характеризуються гладкою поверхнею. Даний вид обробки раціонально використовувати при укладанні каменю всієї площі поверхні;
  • иштучне старіння поверхні. Цей спосіб обробки досягається за допомогою обробки абразивної щіткою. В результаті плитка приймає ефектний рельєф з різноманітними природними прожилками і вкрапленнями. Цей метод ще відомий під назвою «Антик».

У чому ж переваги

На сьогоднішній день існує безліч методів обробки стін. Практично з кожним днем дизайнери придумують нові і барвисті способи облицювання поверхонь. Старі методи поволі відходять у забуття. Проте, стіни з природного каменю актуальні як ніколи раніше.

Популярність мармуру для облицювання можна легко пояснити його експлуатаційними якостями. Цей матеріал надзвичайно надійний в використанні і здатний витримати більше навантаження. Крім того мармурові стіни добре утримують тепло всередині приміщення при нагріванні. Вони також поглинають шум, легко піддаються реставрації і не вимагає особливого догляду. Їх легко відмити від бруду спеціальним миючим засобом.

Декорація стін мармуровою плиткою

Способи укладання плитки

Як ми вже говорили, мармурові стіни будуть ідеально поєднуватися в будь-якому стилі. На сьогоднішній день для укладання може використовуватися плитка різних розмірів, створюючи при цьому різноманітні дизайнерські композиції.

До найбільш поширених способів укладання можна віднести наступні:

  • цільними великими форматами/слябами. В такому випадку створюється поверхня з ефектним вираженим природним малюнком каменю. Виглядає, ніби одна плита плавно перетікає в іншу, формуючи при цьому цільний образ;
  • плитами стандартної форми і товщини (300х300-600мм). Це найбільш простий спосіб укладання. Крім того він обійдеться вам набагато дешевше ніж облицювання стіни за допомогою слябів.

Ефектно виглядає також стіна з каменю в інтер’єрі, якщо вона оформлено художнім панно. Такі композиції відмінно можуть доповнити або ж стати ключовим елементом в декорі кімнати

Використання натурального каменю в обробці будинку дозволяє надавати йому вишуканість і індивідуальність. Замовити плитку з мармуру ви можете в нашій компанії «Apex Stone Ukraine» за хорошими цінами і з доставкою в ваше рідне місто. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками /фабриками, тому купуючи тут, ви завжди можете бути впевнені в якості товару на всі 100%. Оформити покупку ви можете, зв’язавшись з менеджером магазину або ж заповнити бланк-замовлення на сайті.

Навіщо мармур використовують на стінах приміщень?

Натуральний камінь досить привабливий і барвистий, має високу міцність, не піддається деформації навіть у дуже вологих приміщеннях. Вапняк, який входить до складу каменю, має високі антисептичні властивості.

В яких будинках стіни краще оформити мармуром?

Часто мармур застосовують для ванних кімнат і бань, але поверхні в залах приватних будинків, готелях, офісах також виглядають дуже респектабельно та привабливо, особливо із застосуванням мозаїки (панно).

Які переваги мармурових стін?

Сьогодні мармурові стіни можна зустріти все частіше не тільки в громадських будівлях, торгівельних центрах, а й в житлових будинках. Популярність мармуру викликана, перш за все, його відмінними експлуатаційними характеристиками: матеріал надійний, витримує значні навантаження, добре зберігає тепло, поглинає шум, не вимагає особливого догляду.