Балясини

Балясини гранітні – красиві форми з благородного матеріалу

« 1 з 2 »

Балясинами називають невисокі стовпчики цікавої форми. Їх виготовляють за принципом колон – з цільного матеріалу способом випилювання. Балясини роблять з різних матеріалів – з каменю, бетону, дерева. Особливою популярністю останнім часом користуються вироби з натуральних каменів, зокрема з граніту, також широко використовуються балясини з штучного каменю.

Навіщо потрібні кам’яні балясини

Основне завдання балясин – це підтримка деякого предмета, ну і звичайно ж, естетична функція.

Красиві балясини найчастіше встановлюють для того, щоб підтримувати перила:

 • балконів;
 • огороджень;
 • балюстрад;
 • сходів.

Гранітні балясини – це не тільки підтримка для різних поверхонь, це ще й дуже гарний самостійний декоративний архітектурний елемент. Він може звернути увагу на розкішне дизайнерське рішення вашого будинку, ну і звичайно ж, підкреслити ваш смак. Такий виріб – це відмінна прикраса для архітектурного ансамблю.

Гранітні плити в Києві - купити гранітні балясини, ціна

Балясини можуть бути дуже різноманітними:

 • круглими;
 • квадратними;
 • гладкими;
 • в формі скульптури.

Який би вибір не був зроблений, цей декоративний елемент в будь-якому випадку буде вишуканим і красивим, стане справжньою «родзинкою» вашого інтер’єру. Така річ буде служити вам дуже довго, адже камінь граніт сам по собі – дуже міцний і твердий, має тривалий термін служби, відмінно переносить перепади температури, стійкий до механічних пошкоджень, не боїться морозу, дощу, снігу. Саме ці характеристики граніту – вирішальні в питанні вибору каменю. Завдяки таким характеристикам балясини із граніту, їх можна використовувати не тільки всередині приміщення, але і зовні. Таким чином – це прекрасний декоративний елемент не тільки для інтер’єру, але і для оформлення ландшафтного простору.

Хоча, звичайно, балясини виготовляють і з інших каменів – онікса, травертину, мармуру. Як відомо, саме мармур і граніт використовували для оздоблення інтер’єру багато століть тому. Ще в античній Греції і Римі були балюстради і балясини з мармуру. Деякі з них збереглися навіть зараз і не втратили своєї краси.

Від чого залежить на балясини ціна?

Безумовно, балясини з каменю – це дуже красиво. Але не можна сказати, що недорого, адже натуральний камінь не може бути дешевий. Саме тому на балясини з мармуру ціна, як і на вироби з граніту, просто не може бути низькою.

Кожна балясина з каменю вирізається окремо. Робиться за 3D проектом, який заздалегідь узгоджується з замовником. Під замовлення можна виготовити предмет в будь-якому стилі – рококо, бароко, ренесанс або мінімалізм. А так як граніт має широку палітру кольору, можна дійсно створити справжній шедевр, який відмінно впишеться в ваш інтер’єр не тільки за формою, а й за кольором.

Зазвичай компанії, які працюють з камінням, допомагають клієнтам вибирати каміння і створювати проекти. Саме так відбувається в Апекс Стоун Україна.

Через тривалу і кропітку роботу, створення балюстрад і балясин стає дорогої роботою. Це пояснюється ще і тим, що різьблення по граніту – це завжди подолання високої твердості матеріалу. При цьому потрібно зробити все так, щоб камінь не пошкодився, на ньому не з’явилися відколи або тріщини. А створення скульптурних елементів – це взагалі дуже непросте завдання, яке вимагає не тільки високого рівня майстерності, але ще і творчих навичок.

Отже, на балясини з граніту ціна залежить від:

 • сорту каменю;
 • необхідної кількості балясин;
 • розміру вироби;
 • складності процесу виготовлення;
 • особливостями монтажу та доставки.

Де балясини купити?

Якщо ви вирішили прикрасити свій інтер’єр або ландшафтний дизайн такими елементами, як балясини, тоді напевно ви вже почали пошук компанії, яка могла б здійснити вашу мрію. В даному випадку потрібно вибирати організацію, яка добре зарекомендувала себе на ринку подібних послуг.

Апекс Стоун Україна багато років займається роботами, пов’язаними з обробкою каменю. Всі наші співробітники мають величезний досвід роботи, який дозволяє їм якісно і швидко виконувати роботи будь-якої складності. Тут вам допоможуть вибрати камні і нададуть можливість замовити будь-які предмети інтер’єру з граніту або мармуру.