Столи з мармуру

Чому варто звернути увагу на мармуровий стіл

« 1 з 2 »

Натуральні природні матеріали завжди залишаються актуальними. Але крім популярності завдяки природному увазі хотілося б, щоб стіл з мармуру володів високою міцністю і поруч з цим і довговічністю у використанні.

Владно чи таке якість виробам з мармуру? За що цінують мармурові столи? Давайте розберемося в усьому цьому.

Особливості, якими володіє мармуровий стіл

Багато, хто вибирає стільницю, дуже часто зупиняють свій вибір саме на виробі з мармуру . Чому так відбувається? Перше, що потрапляє під погляд – це благородність і дорогий вид. Друге – можливість поєднувати цей елемент практично з усіма видами інтер’єру. Також він добре вписується поруч з деревом, а також склом і керамікою.

Мармуровий стіл завжди буде відмінно прикрашати ваш інтер’єр, а кухня завдяки йому буде мати солідний і неповторний вигляд. Цікавим фактом є те, що психологи твердять, що за допомогою мармуру людина знаходить властивість відчувати себе вільно і комфортно.

Які ж переваги може мати мармуровий столик? Потрібно їх перерахувати.

Перше – це неповторна краса і особлива унікальність. Мармур є природним матеріалом. Під час його створення на поверхні створюються особливі візерунки та орнаменти, які неможливо повторити штучним чином. Ще важливо знати, що немає однакових плит з натурального мармуру. Кожна з них відрізняється один від одного. Схожі вони тільки своїм тоном. Таке виразне властивість благородного матеріалу зараз вміло обіграють за допомогою спеціально побудованого світла в приміщенні. Таким чином, його відмінні властивості стають красивішими.

Ще можна назвати багато переваг даного матеріалу, але головні з них такі:

  • Гіпоалергенність. Відсутність будь-яких хімічно небезпечних домішок зробило продукт безпечним для здоров’я людини. А також під впливом температури стіл мармуровий не виділятиме в навколишнє середовище шкідливих речовин. Таким чином, мармур є нешкідливим і для самої природної обстановки.
  • Мармур – холодний матеріал. Він добре відбиває світло, тому в жарку погоду він буде володіти приємною прохолодою. І це є позитивним моментом.
  • Чи не поглинає вологу. Завдяки своїй щільності природний матеріал не здатний пропускати крізь себе воду, тому він не буде псуватися під її впливом.
  • Стійкість до температурних перепадів. Висока або низька температура – мармуру все одно. Тому що сприятливими умовами для його створення є температура з високими показниками в кілька сотень градусів, яких в побутових умовах ніяк не досягти. Тому можна не переживати про те, що придбаний елемент кімнати буде пошкоджений.
  • Довговічність у використанні. Якщо звернути увагу на перераховані вище переваги, то можна дізнатися, що мармур сам по собі дуже міцний матеріал, тому він довго прослужить.

Мраморные столы купить в Киеве - цена на стол из мрамора

Як захистити мармуровий стіл

Якщо ви хочете ще більше продовжити термін експлуатації мармурового столика, то можете скористатися спеціально призначеними для цього засобами. Вони мають у своїй основі віск.

Він може бути двох видів:

  1. синтетичний;
  2. натуральний.

Якщо завдає ці продукти регулярно, то ваш стіл стане повністю захищеним від появи на його поверхні забруднених частин.

Стіл з мармуру стане ідеальним і унікальним елементом інтер’єру, які додасть йому особливих ноток елегантності та вишуканості. Особливо розгалужений асортимент ви зустрінете на сторінці Apex Stone , де на такі товари проставлені хороші ціни.

Наскільки мармуровий стіл підходить для будинку?

Мармуровий стіл – це справжня окраса для вашого інтер’єру. Дехто побоюється холодності каменю, але психологи провели ряд досліджень на сприйняття мармуру в будинку і були здивовані результатами: мармур у будинку викликає почуття свободи і комфорту.

Чому стіл із мармуру кращий?

Природний матеріал завжди неповторний, а стіл із мармуру завжди унікальний. Такий стіл має високу практичність, він служить довго та матеріал стійкий до вологи. Ще важливий момент: камінь – абсолютно безпечний, без будь-яких небезпечних домішок.

Як доглядати за мармуровим столом?

Особливий догляд не потрібен, але заради профілактики варто застосовувати спеціальні засоби на основі воску, натираючи ними поверхню столу.