Східці

Сходи з мармуру від Apex Stone Ukraine

« 1 з 2 »

Декорації та оздоблення з натуральних матеріалів, на зразок каменів – завжди надавала інтер’єру не тільки витончений і елегантний вигляд, але і широкий функціонал. Ось, наприклад, сходи мармурові – це хороший вибір, які додають приміщенню багатий вигляд. Такі сходи раніше прикрашали кімнати палаців, замків, музеїв, ратушей, галерей. Можливо саме тому зародилася думка, що мармур – доля багатіїв.

Особливості виробів з каменю – це, в основному – висока міцність, морозостійкість і водонепроникність (як наприклад – граніт, який є найміцнішим каменем). Також, такий камінь, як габро (темного кольору з зеленим відливом) часто використовується на кухонних тумбах, тому що його складно подряпати і пошкодити. За структурою дуже схожий з гранітом, але відмінність у більшому блиску. Ще в санвузлах і на кухнях часто встановлюють вироби з лабрадориту (пігментована порода з високою міцністю і красивим відливом в синьо-зелений колір). Але один з найдорожчих і красивих порід – це мармур.

Опис і властивості ступенів з мармуру

Мармур – відноситься до натуральних каменів, з роду гранітних, тобто може вважатися високоміцним і шляхетним матеріалом. Даний вид матеріалу використовується як в класичному, так і в сучасному стилі інтер’єру. Найчастіше, замовник бере разом з мармуровими сходами – підлогу з мармуру, щоб закінчити всю картинку вишуканості в кімнаті.

Велика перевага мармуру в тому, що з нього можна виготовляти сходинки і сходи будь-яких форм, розмірів, дизайну і кольору. Так, матеріал має безліч варіацій свого природного кольору і візерунка, а також будь-який бажаючий клієнт може замовити індивідуальний дизайн на свій смак.

Важливий момент полягає в тому, що сходи з мармуру може перебувати як усередині приміщення, так і зовні – на вулиці. Це пояснюється тим, що цей матеріал вологостійкий і дуже міцний. Дійсно важко змусити його потріскатися, пошкодитися, або обрости цвіллю від вологи. У всі часи, вироби з натурального каменю в будівлі – ознака довговічності і гарне матеріальне становище господарів.

Сходи мармурові стійкі до різних температур і агресивного впливу природи. Тверда поверхня сходинок не піддається стиранню. Деталі сходів з цього каменю повністю безпечні для здоров’я, так як в їх структурі не містить шкідливих речовин.

Зазвичай сходи мармурові йдуть в комплекті з під сходами (колір і форма – на вибір) з того ж матеріалу. А буває і так, що мармур бере участь в ролі облицювання, а сама основа робиться з іншого каменю (наприклад, граніту). Ціна на сходи з мармуру повністю виправдовує всю розкіш конструкції.

Догляд за мармуровими сходами простий і не вимагає особливих зусиль. Спочатку, при установці, мармур покривають спеціальним воском, або іншими полірувальними засобами для каменю, які надають йому ще більше міцності. Також, нерідко проводиться процедура гідрофобізації (захист від прямого контакту з вологою). Якщо на матеріалі з’явилися якісь подряпини – це можна виправити поліруванням.

Улаштування сходів мармурових вимагає значних зусиль і професійних знань, які має спец. склад компанії Apex Stone Ukraine.

Сходи і сходи з мармуру - купити в Києві, ціна

Чому варто вибрати Апекс Стоун

  • Оперативний і швидкий персонал. Прямо на сайті можна знайти контакти працівників фірми, щоб поставити всі питання і домовитися про монтаж сходів будинку
  • Зручний інтерфейс сайту. На сайті представлений великий вибір можливих дизайнів сходів, також можна створити свій неповторний, домовившись про це з фахівцями.
  • Вигідні ціни на матеріали і послуги.
  • Гарантія на будь-який товар.
  • Безкоштовний прорахунок
  • Кожен виконаний нами проект або виріб робить нас ще кращими

Мармурові сходи у Києві монтуються професіоналами компанії зі строгим дотриманням техніки монтажу. Клієнти отримують вишукані мармурові сходи, що не залишила байдужими любителів розкоші. Крім приватних приміщень, фірма встановлює сходи з мармуру в адміністративних і офісних будівлях, готелях, ресторанах.

Ще не один клієнт не залишився незадоволеним від послуг і товарів компанії Апекс Стоун. Ціну на мармурові сходи з розрахунком можна знайти на сайті.

Сходи з мармуру – це розкіш чи необхідність?

Історично мармурові сходи – це елементи палаців, ратуші або особняків. Але сьогодні це спосіб відносно недорого оздобити своє житло красою і надійністю. Сучасні технології і великий вибір матеріалів дозволяють зробити вигідну пропозицію на будь-який запит.

Чи варто робити мармурові сходи в будинку чи квартирі ?

Звичайно! Мармур відрізняється високою міцністю і водонепроникністю. Тверда поверхня матеріалу не піддається стиранню. Спеціальне шліфування зупиняє ковзання. У випадку довгого та інтенсивної експлуатації сходів з мармуру, їх можна завжди переполірувати та відреставрувати

Чи можна зробити сходи з мармуру круглими?

Так! Велика перевага матеріалу – це можливість створити будь-які форми сходинок, залежно від особливостей інтер’єру. Сходи з мармуру можуть бути найрізноманітніших форм, розмірів і кольорів.