Габбро

Габро – неймовірної краси камінь

Вироби з натуральних каменів стали дуже популярними не тільки в сфері ювелірної справи. Природним камнем створюють елементи декору для інтер’єру, він користується величезним попитом в будівництві і обробці стін, підлог, стель. Габро камінь – це натуральна вулканічна гірська порода дрібнозерниста. За своїм складом цей камінь схожий на базальт, має магматичне походження. Поклади каменю є практично на всій планеті, тому його не можна назвати рідкісним

Про колір каменю

У природі зустрічається темно-зелений і чорний камінь габро. Іноді можна знайти габро з плямистим візерунком.

Особливість колірної гами каменю в тому, що, необроблений камінь має світло-сірого забарвлення, а якщо його відполірувати, він стає чорним, можуть з’явитися невеликі природні вкраплення. Завдяки такій «родзинці» гравірування на камені виглядає дуже цікаво і красиво. Контрастує поєднання чорного і сірого вигідно виділяє гравіювання на габро.

Де знайти якісний камінь габро?

Камінь габро можна придбати в магазині Apex Stone Ukraine. Тут представлений широкий асортимент справжніх каменів. Ціна граніту габро є досить прийнятною в Апекс Стоун.

Співробітники цієї компанії багато років обробляють камінь, тому знають всі тонкощі роботи з ними. Вони підкажуть вам, який камінь і для чого ідеально підходить, допоможуть зробити найкращий вибір.

Професіонали своєї справи, невисока на граніт габро ціна вигідно відрізняють Apex Stone Ukraine від конкуруючих фірм.

Характеристика каменю

Габро досить міцний камінь, він має естетичний зовнішній вигляд. Його можна назвати прекрасним каменем для будівництва. Габро прекрасно підійде як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки. Цей камінь стане справжньою родзинкою будинку, альтанки або будь-якої іншої будівлі. Найчастіше для облицювання використовують готові плитки. Вони можуть мати натуральну поверхню або бути полірованими. Товщина плитки з габро часто становить від 2 до 5 сантиметрів.

Також габро використовується для мощення доріжок в парках, садах, маленьких майданчиків. Для мощення доріжки з каменю роблять бруківку розміром 10 на 10 сантиметрів. Товщина бруківки може становити 4-5 сантиметрів. Такі доріжки будуть довго виглядати як нові.

Це пояснюється тим, що габро:

  • міцний;
  • морозостійкий;
  • незгладимий камінь.

Лицьова сторона плитки або бруківки з габро граніту може бути:

  • пиляна (матиме напилення сірого кольору);
  • колота (збереже свій темний природний колір);
  • полірована;
  • подряпана;
  • термооброблена.

Варто відзначити, що вибираючи поліровану плитку з габро, потрібно знати, що після дощу вона стане слизькою.

Крім усього вище викладеного, габро використовується для виготовлення щебеню. Його ж використовують при прокладанні автомобільних доріг, ремонті залізних шляхів, а також додають в бетонну суміш. Без габро не обходиться виготовлення мінеральної вати і кам’яне лиття. Цей натуральний камінь використовують для створення красивих садових скульптур, пам’ятників та ритуальних споруд.

Природний камінь добре тримає і віддає теплову енергію. Саме тому його активно використовують при будівництві лазень і печей. Навіть під впливом високої температури камінь не виділяє шкідливі речовини або неприємні запахи. Габро – екологічно чистий матеріал. Він має низький радіаційний фон.

Натуральний габро має цілющі властивості. Він стимулює діяльність серцево-судинної системи, допомагає заспокоїти нервову систему, зняти стрес, а також добре впливає на нирки і печінку.