Підлога

 

 

 

 

 

 

 

 

Підлога з штучного каменю – кварциту

На сьогоднішній день існує безліч матеріалів, які можуть використовуватися в якості підлогового покриття. Найбільш популярними на сьогоднішній день є підлоги, виготовлені зі штучного каменю. Це в першу чергу пов’язано з їхньою ціною. Крім того, матеріали, які використовуються для його виробництва міцні і надійні, що безумовно позначається на терміні їх експлуатації.

Підлога з штучного каменю – давно не розкіш. Дозволити їх собі може кожен бажаючий клієнт, який піклується про свій комфорт. У складі матеріалів, що використовуються для укладання підлогового покриття не міститься небезпечні для життя людини елементи. Найбільш затребуваними для облицювання підлоги є вироби з керамограніту і звичайно ж, кварциту.

Сьогодні підлоги зі штучного каменю можна зустріти практично скрізь – в офісах, готелях, приватних будинках і навіть об’єктах соціального призначення.

Пол з штучного каменю - підлога з кварциту в Києві

Переваги підлог зі штучного каменю

Існує помилкова думка, що штучні підлоги гірше за експлуатаційними якостями, ніж підлоги з натуральних порід каменю. Безумовно, різниця є, але вона не настільки відчутна, якщо мова йде про штучні кам’яні покриття.

Підлога з кварциту містить в своєму складі:

  • більше 90% крихти натурального кварцу;
  • полімерну смолу;
  • пігментні елементи.

Виготовлення плит відбувається при високотемпературному режимі в вакуумних умовах із суворим дотриманням всіх норм і вимог ДСТУ. Завдяки цьому підвищуються експлуатаційні якості даного матеріалу – він стає міцніше природнього каменю.

Плитка зі штучного каменю також має низку наступних переваг

  • маса плитки невелика, тому легко встановлюється;
  • легко і швидко адаптується під температуру кімнати;
  • не містить токсичних елементів, які можуть завдати шкоди здоров’ю господарям будинку;
  • термостійкий;
  • вона практично не піддається механічним пошкодженням при падінні на неї різних предметів;
  • плитка володіє високою водонепроникністю і бактерицидністю. Завдяки своєму складу плитка не дозволяє розвиватися в ній різним мікроорганізмам;
  • можна підібрати забарвлення під будь-який стиль дизайну.

Плитка з кварциту не вибаглива в догляді. Її легко відмити звичайними миючими засобами. Крім того, при необхідності ви можете легко реставрувати її поверхню.

Якщо ви плануєте зробити ремонт в своєму будинку, офісі або будь-якому іншому приміщенні з заміною покриття підлоги – то рекомендуємо відмовитися від старого й нудного ламінату на користь екстравагантної плитки з кварциту. Таке рішення дозволить втілити в життя навіть найяскравіші і нестандартні дизайнерські рішення. Купити все необхідне ви можете в магазині Apex Stone Ukraine за гарною ціною і з гарантією. Дізнатися детальніше про наявність зацікавленого вас товаром на складі, розмірах плит зі штучного каменю можна у нашого консультанта, з яким ви можете зв’язатися в будь-який зручний для вас час.