Сланець

Сланець – якісний імпортний камінь

« 1 з 2 »

Натуральний сланець – це вулканічний матеріал, що складається з пластинок, які спресовують під впливом високого тиску або температурного режиму, при цьому дані листи легко відшаровуються один від одного. Утворюється він з глини і має вигляд багатошарового каменю, який володіє відмінними теплоізоляційними якостями, зносостійкістю, надійністю і практичністю у використанні. Він не піддається негативному впливу прямих ультрафіолетових променів, не боїться різких температурних перепадів, сильних морозів. Також даний мінерал володіє чудовою вологостійкістю, завдяки чому дуже часто використовується під час будівельних робіт в регіонах з підвищеною вологістю. Перш ніж сланець купити, необхідно більш детально ознайомитися з його основними особливостями.

Сланець Київ: відмінні риси

Питома вага даного матеріалу – приблизно 50 кг/м2, а товщина одного листа коливається в межах від 1 до10 мм, при розмірі від 200 до 600 мм. Камінь сланець складається з натурального кварцу і міцного мусковита в поєднанні з домішкою біотита. Але деякі породи даного матеріалу можуть містити в основі темніші мінерали. Якщо мова йде про глинистий сланець, то він схожий на звичайну глину, а від неї відрізняється виключно зернистим шаром. Більш того, чим дрібніше зерна в шарах, тим якісніше і міцніше камінь

На сьогоднішній день, споживач може зустріти жовтий, фіолетовий, зелений, перлинний і коричневий вид даного матеріалу. На сланець ціна буде залежати саме від кольору мінералу, його зернистості і розміру.

Дуже часто ця порода застосовується в якості покрівлі для дахів котеджів або великих приватних будинків. Величезні можливості для створення унікального екстер’єру будинку, надає багатий вибір розмірів і забарвлень плиток. Висока міцність виробу значно продовжує термін служби будівлі. Купити сланець в Києві на дах ви можете на сайті нашої компанії.

Що стосується внутрішнього інтер’єру будинку, то використання такого незвичайного матеріалу стало популярним не так давно. На сьогоднішній день, з нього роблять плитку на підлогу, кахель у ванну і кухню, облицьовують каміни. Для того щоб інтер’єр мав шикарний і гармонійний зовнішній вигляд, дуже важливо купити сланець в Києві правильної форми, кольору і фактури.

Як правильно доглядати за сланцем?

Підлога, плитка якої виготовлена з даного каменю, необхідно очищати якісними абразивами, для того щоб не пошкодити поверхню. Якщо виріб необхідно очистити від брудних плям, найкраще використовувати ганчірку, яка попередньо була змочена в теплій воді.

Під час очищення необхідно враховувати той факт, що такий матеріал як сланець, сильно піддається впливу кислоти і лугів. Через це застосовувати очисні засоби, які в складі мають дані речовини – не рекомендується. Негативно на оригінальний зовнішній вигляд цього матеріалу впливає аміак і відбілювач.

Сланець купити в Києві за прийнятною вартістю вам пропонує компанія Апекс Стоун. На сланець ціна в Києві порадує і здивує кожного споживача.