Проектування

Проектування

« 1 з 2 »

Вироби з натурального каменю дозволяють створити в будь-якому інтер’єрі розкішне і вишукане враження. Чим ці предмети гарніше і унікальні, тим вони і привабливіше. Проектування речей з натурального етапу – це один з видів нашої роботи під час, якої ми створюємо чорновий макет деталі, враховуючи всі ваші побажання.

Вибір стилю

Перед тим як приступити до створення макета, необхідно визначитися з тим, в якому стилі буде виконано ті чи інші вироби. Співробітники Apex Stone Ukraine допоможуть підібрати вам форму, розміри і звичайно ж, дизайнерський стиль, який повністю задовольнить ваші бажання.

На сьогоднішній день ви можете замовити виріб з природного каменю в наступних стилях:

  • клінічний. Моделі в цьому стилі характеризується наявністю точної симетрії і прямих ліній;
  • неокласичний. На деталях переважає поєднання симетричних і прямокутних форм із суворим обрисом деталей;
  • модерн. Характеризується наявністю овальних і плавно перехідних ліній, які дозволяють яскраво виділити природну красу каменю;
  • постмодерн. Має на увазі під собою поєднання різноманітних стилів і напрямків в декоруванні предметів з каменю;
  • хай-тек. Для стилю характерне поєднання скла, металу з камнем;
  • античний. Цей стиль найбільше підходить для виробів з каменю. Для нього характерне наслідування стародавнім стилем античності і т.д.

Також непогано виглядають вироби з каменю, в яких поєднується одночасно кілька стилів декору. Таке сміливе рішення дозволяє втілити в життя навіть самі екстравагантні і неординарні рішення. Як буде виглядати вироби з каменю, залежить від особистих переваг майбутніх господарів.

Як відбувається проектування виробу

Перед тим як приступити до виготовлення виробу з природного каменю, фахівці компанії Apex Stone Ukraine добре продумують всі деталі. В першу чергу, підготовляється чорновий ескіз, в якому відображається стиль майбутнього виробу в дизайні. Потім створюється його модель. Після того, як всі деталі будуть узгоджені з замовником, фахівці Апекс Стоун приступають до створення 3Д моделі майбутнього виробу, завдяки якому ви зможете отримати більш докладне уявлення про розміщення виробу в приміщенні. Останнім етапом в цьому процесі можна назвати вибір найбільш оптимального варіанту проекту і його виготовлення.

Вибір каменю в магазині Apex Stone Ukraine

Apex Stone Ukraine надає широкий асортимент гірських порід, які мають яскраве і багате забарвлення. Ознайомитися з видами каменів ви можете в каталозі на нашому сайті. Вибір каменю – це один з найбільш відповідальних етапів, від результату якого залежить наскільки практичним і красивим буде виріб в майбутньому.

Ви також можете замовити у фахівців Apex Stone попередній розрахунок по витраті всіх матеріалів і вартості робіт. Остаточну суму ми зможемо назвати тільки тоді, коли той, що заміряє дасть нам точні розміри. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми допоможемо підібрати найбільш підходящий вид каменю для вашого виробу, який буде підходити вам до загального дизайну будинку.