Травертин

Широкий спектр застосування каменю травертин

« 1 з 2 »

Камінь травертин – це туф вапна, дуже тонка і крихка гірська порода полікристалічного виду, яка утворюється з мінералів карбонату кальцію. Даний матеріал широко використовувався ще в стародавні часи, а якщо бути точніше в епоху Стародавнього Риму. Найвідоміші і вишукані будівлі тих часів, були споруджені з цього каменю. Найбільш яскраві приклади серед них це: Колізей, Театр Марчелло, Палац правосуддя, церква Сан Марко і безліч інших, не менш важливих пам’яток.

На сьогоднішній день, великою популярністю користується травертин в інтер’єрі. Оздоблення стін, підлог за допомогою даної породи настільки ж затребувана, як і обробка натуральним мармуром. Якщо ви хочете травертин купити, тоді вам обов’язково потрібно знати його особливості і характеристики.

Особливості натурального каменю травертин

Травертин камінь володіє основними характеристиками, як вапняку, так і шляхетного і дорогого мармуру. Він відрізняється своїми декоративними особливостями і має стійкість до агресивних природних впливів. Він дуже твердий, тому йому не страшні механічні пошкодження і дуже м’який в процесі обробки.

Завдяки тому, що цей мінерал надано в широкому спектрі кольорів і відтінків, від ніжно-білого до насиченого червоного або темно-бордового, облицювання їм ідеально впишеться в кожен стильовий дизайн приміщення. Варто також відзначити те, що кожна окремо взята кам’яна пластинка – вишукана і унікальна. Завдяки цьому, кожен може створити в своєму будинку не тільки оригінальний і вишуканий інтер’єр, а й неперевершену атмосферу. При цьому ціна на травертин в Києві залежить від ширини пластини, її кольору і фактури

Головні переваги травертину:

  • легкість в обробці, простота у використанні;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • міцність і надійність;
  • відмінні теплоізоляційні характеристики;
  • екологічність;
  • зносостійкість до пошкоджень;
  • на травертин ціна доступна кожному споживачеві

Оздоблення зовнішньої поверхні цим матеріалом, зробить будинок вогнестійким, так як дана порода не горить. Також цей камінь стійкий до різких температурних перепадів, не піддається впливу опадів, не іржавіє і не гниє з часом. Але важливою відмінністю є те, що його номінальна вага набагато менше, ніж у натурального мармуру, це досягається за рахунок пористої поверхні і відносно невеликій щільності. Також досить часто цю породу можна побачити в ландшафтному дизайні.

Якщо ви бажаєте купити травертин в Києві, радимо вам звернутися за допомогою в наш інтернет-магазин. Широкий асортимент представлених товарів задовольнить потреби кожного.

Купівля травертину в Києві і його застосування в побуті

Вироби з травертину користуються величезною популярністю в наш час.

Можна умовно відзначити такі галузі використання даного матеріалу в повсякденному житті:

  • в якості будівельних матеріалів;
  • під час розкуркулення грунту;
  • як оздоблювальні матеріали.

Цей виріб дуже легко піддається обробці, його дуже швидко і просто можна відшліфувати або відполірувати. Оброблену плитку з травертину застосовують під час зовнішнього оздоблення фасаду будинку. Блоки з цієї породи використовують як міцний і довговічний природний матеріал. Дуже часто його комбінують з іншими камнями, надаючи фасаду неперевершений зовнішній вигляд.

Всередині будівлі цим камінням роблять облицювання стін і підлоги, з нього вирізають оригінальні раковини, підвіконня, оформлюють вишукані сходи і стільниці. Полірована поверхня цієї породи, на відміну від мармуру, не слизька. Завдяки цьому дуже часто можна побачити в ванних кімнатах.

Під час обробки цього каменю, його дрібні частинки не пропадають, так як пилок і крихта можуть йти в помел. Потім дрібні крихти вносять в підкислений грунт, так як даний камінь, завдяки лужним якостям вапняку, здатний знижувати кислотність грунту, тим самим сприяючи зростанню рослин.

Купити травертин ви з легкістю зможете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми гарантуємо своїм споживачам високу якість товару за оптимальною вартістю. Травертин придбаний на сайті компанії Апекс Стоун буде радувати вас довгий час.