Панно з мармуру

Мармурове панно – ідеальний елемент інтер’єру

« 1 з 2 »

Багато хто задається питанням, що ж таке мармурове панно. Воно є облицювальним елементом, який відносять до живописних творів. Його розміщують на окремому певному місці, на підлозі, а також за бажанням на стіні або навіть за бажанням на стелі. За допомогою зазначеної «картини» можна оригінально прикрасити приміщення.

Характерними моментами, якими володіє панно з мармуру є витонченість і елегантність. Його можна вставляти в абсолютно будь-який вид інтер’єру, виконувати в процесах облицювання, як житлових приміщень, так і комерційних споруд.

Зазвичай мармурові панно викладаються із застосуванням різних відтінків або квітів. Всі елементи з цього природного матеріалу здатні ефективно комбінуватися, і при цьому створюють оригінальний образ. Вважають, що мармурова композиція в будинку – це головна ознака розкоші дому та гарного смаку його господаря.

Мармурове панно з мармуру купити в Києві

Як створюють мармурове панно. Особливості процесу

Для створення панно мармур спочатку проходить обробку із застосуванням методу полірування. Його шліфують так само, як і при виготовленні інших елементів дизайну інтер’єру з цього природного матеріалу. Якщо поєднувати одночасно як матову або напівматову, так і глянсову поверхню з блиском, владним тільки дзеркалам, то в результаті виходить оригінальний ефект, який буде підкреслювати красу кожного приміщення.

При формуванні панно мармуру використовують абсолютно різні елементи, які відрізняються між собою формою і розміром. Потрібно відзначити, що представлений камінь дуже легко обробляти. Він має такі фізичні властивості, які дозволяють створювати навіть найдрібніші деталі, що будуть використовуватися при декоративному вигляді облицювання.

Зазвичай панно з мармуру викладають по раніше сформованою схемою.

Вони бувають з такою основою, як:

 • кругла;
 • трикутна;
 • прямокутна;
 • квадратна.

Перший варіант створюється зазвичай у напрямку від центру до країв. А такі формати починають викладати з кута. Як правило, схемою займається майстер.

Він же враховує:

 • особливості майбутнього творчого живопису з каменю;
 • рівень складності майбутнього проекту;
 • стан властивого підстави для майбутнього облицювання (тут розглядається те, чи є стара обробка, яка стадія та інші моменти).

Мармурове панно - ідеальний елемент інтер'єру

На які види поділяють панно з мармуру

Мармурове панно передає і візуалізує на підлозі абсолютно різний малюнок. За допомогою представлених композицій такого мистецтва можна прикрасити підлоги передпокої або навіть вишуканої ванної кімнати, а також у вітальні. Такі картини розміщують і в холах театрів, а також залів для концертів. Якщо ж це комерційне приміщення, то за допомогою мармуру на панно можна викладати логотип компанії, назву або її гасло.

Мармурове панно виконує наступні функції:

 • декоративна;
 • декоративно-функціональна.

Всі види правильні за формою. Панно характерні суворі краї. Часто деякі з них можуть бути в рамці.

 1. кольорові;
 2. однотонні.

Що таке мармурове панно?

Це облицювальний живописний елемент інтер’єру для підлоги, стіни або стелі. Унікальна картина з каменю, майстерно та гладко змонтована для прикраси будинку.

Які особливості панно з мармуру?

Панно – це завжди елегантність, ознака гарного смаку. Мармурові панно формують із різних, відповідних за кольором, відтінків каменю, граючи ефектами комбінаторності.

Як роблять панно з мармуру?

Спочатку створюють схему, підбираючи малюнок і форму майбутнього панно. Основа, як правило, буває геометричних форм: кругла або квадратна, трикутна або прямокутна. Потім підбирається матеріал і вирізаються потрібні елементи, з часом укладаються на основу: підлогу чи стіни. Майстер може скорегувати панно під індивідуальне замовлення.