Litokol

LITOKOL – бренд, якому ми довіряємо

Компанія Apex Stone Ukraine багато років займається роботами, пов’язаними з обробкою і виробом різних предметів з натуральних і штучних каменів. У Апекс Стоун працюють тільки справжні професіонали своєї справи, використовуються найсучасніші технічні новинки, що дозволяють здійснити різання або художнє різьблення по каменю будь-якої складності.

Матеріали для установки

Апекс Стоун пропонує послуги з установки своїх виробів з каменів – стільниць, плитки, фонтанів, камінів, бордюрів, балюстрад і т.д. Для того, щоб якісно укласти плитку, встановити всі елементи кам’яних виробів, використовуються допоміжні матеріали – клея, грунтовки, затирання, очисники, захисні засоби. Ми вибираємо тільки найкращі матеріали, зупинивши свій вибір на бренд Litokol. Дана компанія пропонує все необхідне для склеювання і обробки всіх елементів кам’яних конструкцій.

Litokol – що це?

Litokol – це компанія, товари якої представлені в багатьох країнах світу. На українській території покупці знають бренд, як «Літокол плюс». Тут він з’явився в 1999 році. Його головний комплекс офісів і складів розташований в Києві на площі близько півтори тисячі квадратних метрів.

Злагоджена робота всіх елементів фірми – складів, офісів, майданчиків що продають – дозволяють покупцям надати ряд якісної продукції, без якої не обійтися в будівництві. «Літокол плюс» просуває на українському ринку функціональні рішення, які можуть задовольнити різні вимоги клієнтів в сфері будівництва.

«Літокол плюс»

  • консультує клієнтів щодо вибору товару, а також його використання;
  • проводить презентації та семінари, на яких розповідає про свої новинки;
  • проводить технагляд об’єктів, де використовувалися матеріали Litokol.

Асортимент Litokol

У компанії дуже великий асортимент товару. Під цим брендом ви знайдете:

У Litokol є якісна грунтовка для гіпсових і штукатурних поверхонь. Її можна використовувати для робіт усередині приміщення. Є грунтовка світло-зеленого кольору. Завдяки такому відтінку відмінно видно, яка ділянка вже оброблена.

Грунтовка від даного бренду:

  • знижує поглинання матеріалу поверхнею;
  • продовжує час для нанесення цементної штукатурки;
  • запобігає появі тріщин усадки;
  • покращує адгезію;
  • сприяє зупинці хімічної реакції між цементом і штукатуркою.

Компанія пропонує різні клея. Є клейова суміш сірого кольору, в основі якої – портландцемент, інертні наповнювачі та органічні добавки. Такі клея призначені для зовнішнього та внутрішнього використання при укладанні плитки на підлозі або на стінах.

У Litokol є силіконові герметики різних кольорів, які відповідають колірній гамі цементних і епоксидних затірок. Герметики від зазначеного бренду стійкі до ультрафіолетових променів, і різних атмосферних явищ. Також вони мають високу стійкість до розтріскування і розривів, вони пройшли протигрибкову обробку. Використовуються для герметизації стиків між підлогою та стінами, плитками і так далі

В асортименті Litokol є також рідкі концентровані очисники від затірки. Їх можна використовувати всередині приміщення і зовні. Категорія даних продуктів підходить абсолютно для будь-якої плитки. За допомогою очищувача можна прибрати сліди не тільки від епоксидних затірок, але і від жиру або масла, фломастерів, кока-коли, чорнила, монтажної піни, скотча, залишків чорної гуми і багато чого іншого.

«Літокол плюс» пропонує якісні матеріали, саме тому Апекс Стоун Україна вибирає саме їх при установці своїх кам’яних виробів.