Лаймстоун

Лаймстоун – розкішний імпортний камінь

« 1 з 10 »

Оригінальний і благородний лаймстоун камінь – це натуральний вапняк, який дуже часто можна побачити на витончених і розкішних віллах Середземномор’я. Даний оздоблювальний матеріал є одним з перших використовуваних людиною. За допомогою даного вапняку в стародавні часи зводили легендарні єгипетські піраміди, а також паризьку Тріумфальну Арку.

Цю осадову породу добувають зі спеціальних блоків. Вона володіє відносно невеликою щільністю, якщо порівнювати з мармуром або гранітом, але саме цей факт значно спрощує її обробку. Цей мінерал, на сьогоднішній день, найбільш затребуваний людством матеріал, який використовується під час облицювальних або будівельних робіт.

Лаймстоун текстура має світлі тони з природними точковими цятками від натуральних черепашок, мінералів та інших старих скам’янілостей. Якщо вам необхідно Лаймстоун купити в Києві, радимо звернутися за допомогою в наш інтернет-магазин.

Основні властивості Лаймстоуна

Даний мінерал володіє унікальною здатністю зберігати контрастність і насиченість кольору протягом багатьох років. У разі забруднення каменю, його з легкістю можна відшліфувати і при цьому він не втратить свій первинний зовнішній вигляд.

Стіни та підлога, які прикрашені цим матеріалом, можуть дихати, але при цьому вони не пропускають вологу, пил, холодне повітря, не накопичують надлишки вологи всередині будівлі, перешкоджаючи тим самим появі і поширенню грибків і плісняви. Лаймстоун повністю натуральний мінерал, який не викликає алергічних реакцій у людини.

Вапняк даного виду має ряд переваг, серед яких можна відзначити:

  • до складу даного матеріалу входить йод і сіль, завдяки чому повітря в приміщенні завжди буде свіжим і насиченим;
  • не стирається після закінчення тривалого часу;
  • відрізняється вогнестійкістю і довговічністю;
  • стійкий до низьких температурних режимів;
  • підвищує міцність і функціональність конструкції;
  • істотно зменшує рівень пилу всередині будівлі;
  • по закінченню тривалого експлуатаційного строку не втрачає своїх початкових характеристик;
  • не вигоряє під впливом ультрафіолетових променів.

В процесі нагрівання або при різкому підвищенні температурного режиму, наданий камінь значно покращує свою міцність. Повністю цей матеріал здатний розкладатися тільки при температурі понад 900 °С. Завдяки цій особливості, плитами, виготовленими з Лаймстоун, можна облицьовувати каміни, печі.

У сучасному інтер’єрі дану породу можна зустріти у вигляді стільниць, перил, різних декоративних вставок на стінах і підлозі

Якщо вас цікавить ціна на Лаймстоун, то вона залежить від розміру камня, його щільності і кольору

Ви можете з легкістю Лаймстоун купити на сайті компанії Апекс Стоун. Ми високо цінуємо кожного свого споживача, тому надаємо оптимальне співвідношення ціни і якості, в також гарантуємо ввічливе обслуговування і приємний сервіс кожного клієнта.