Бордюр

Бордюри гранітні – красива окантовка дороги

« 1 з 2 »

Бордюри гранітні використовуються досить часто у великих містах. І це виправдано. Адже гранітний бордюр – це завершальний елемент дороги, без якого вона не може існувати. Дуже багато з натурального каменю бордюрів в Києві. Саме така «окантовка» дороги допомагає зміцнити дорожнє полотно, зробити його кордон чіткішою. Крім цього, зовнішній вигляд проїжджої частини або тротуару стає набагато естетичніше, якщо він завершується бордюром з граніту.

Не можна не відзначити і те, що таке оформлення дороги може використовуватися не тільки там, де ходять пішоходи і їздять машини. Такі елементи використовуються і біля доріжок біля приватних будинків і котеджів. Це підкреслює смак людини, якій належить будинок і показує його індивідуальність. Зараз дуже затребуваними вважаються моделі бордюрів з граніту, на яких є незвичайний рельєфний малюнок, а також поліровані і рельєфні елементи. Без перебільшення можна сказати, що при створенні дороги її фундаментом є якраз бордюр, без якого не обійтися.

Гранітний бордюр: особливості

Чому найчастіше вибирають бордюр саме з цього каменю? Все дуже просто. Це відбувається тому, що граніт має безліч природних якостей, які дозволяють зробити ідеальний бордюрний елемент.

В даному випадку мова йде про те, що граніт:

 • дуже щільний і твердий;
 • має довгий термін експлуатації
 • стійкий до механічних пошкоджень;
 • морозостійкий;
 • йому не страшні атмосферні явища, наприклад, такі, як дощ або сніг;
 • легко переносить перепади температури;
 • привабливо виглядає;
 • у каменю велика кольорова гамма (дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант).

Виробники пропонують купити бордюр в Києві різних кольорів, а також різних форм і навіть з неймовірними, здавалося б, вигинами. Також, крім стандартних класичних моделей – прямолінійних – з’явився ще один тип – радіальні бордюри. Бордюр прямокутний використовують переважно на дорогах, де проїжджа частина, а радіальні – там, де є заокруглення. Особливо часто саме радіальні бордюри обрамляють клумби і газони

Незважаючи на великий вибір форми і кольору бордюру, багато фірм, в тому числі і Апекс Стоун Україна, пропонують виготовити бордюр з натурального каменю на замовлення. У такому випадку замовник може втілити всі свої фантазії в реальність.

Бордюри гранітні в Києві: купити бордюри з граніту, ціна

Найчастіше гранітні бордюри виготовляють за індивідуальним замовленням для прикрас території біля:

 • храмів і церков;
 • торгівельних точок, магазинів;
 • пам’ятників, скульптур, фонтанів;
 • розважальних комплексів;
 • приватних будинків і котеджів.

Та й взагалі можна сказати, що бордюр може використовуватися практично в будь-якому місці. Ну, а нестандартні варіанти його завжди будуть привертати увагу. Це пояснює широку популярність бордюрів на ринку. Правда, щоб ваш бордюр був дійсно унікальним, необхідно цікаве дизайнерське рішення. Хоча, якщо виготовляти його з натурального каменю – граніту – він в будь-якому випадку буде унікальним і неповторним.

Якщо ж у вас вже є ідея, тоді наступним кроком для вас буде вибір каменю. Зупинивши свій вибір на граніті, вам належить визначитися з його кольором – насиченим чорним, сірим, з різноманітними вкрапленнями і так далі.

Де купити гранітний бордюр?

Якщо ви визначилися з дизайном і камнем, тепер шукаєте де купити бордюри з природного каменю граніту, вам потрібно звернутися в компанію, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку подібних послуг. Апекс Стоун Україна – це саме така компанія. Протягом багатьох років вона пропонує своїм клієнтам якісні вироби з благородних каменів. Також тут можна придбати гранітний бордюр ціна на який прийнятна для кожного покупця.

У Апекс Стоун працюють справжні професіонали своєї справи, які відмінно розбираються у всіх нюансах роботи з натуральними камнями. Саме тому Апекс Стоун гарантує бездоганну і своєчасне виконання замовлення. Отже, якщо вам потрібні якісні бордюри з граніту, ви можете сміливо звертатися в Апекс Стоун Україна. Тут ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання і зможете підібрати камінь, який підходить вам більше всього для виготовлення того чи іншого предмета.