Mapei

Mapei і її продукція

Компанія Mapei в Україні випускає різні допоміжні матеріали, які зазвичай використовуються при будівництві або для різних промислових моментів.

Представлене підприємство своїм покупцям пропонує широкий асортимент таких товарів, як:

 • клей призначений для плитки, а також каменю природного походження;
 • герметики і суміші для заповнення швів;
 • продукцію потрібну при укладанні покриттів з дерева, гуми або текстилю;
 • товари для підготовки суміші грунтовки, а також абсолютно різних видів підстав;
 • склади гідроізоляційного спрямування;
 • системи, які призначені для звуко- та теплоізоляції;
 • продукцію, що використовується при оздоблювальних процесах фасадів і їх захисту;
 • склади, які ремонтують бетонне покриття;
 • реставраційні склади зроблені для архітектурних пам’яток;
 • різні корисні добавки в бетон та інші будівельні розчини;

Що потрібно знати про Мапей в Україні?

Коріння компанії підходять від Мілана. З’явилася вона ще в 1937 році. Починалося все з простого сімейного бізнесу, який заснувала родина Сквінкіс. Але через деякий час звичайне виробництво будівельних матеріалів перейшла на міжнародну сцену. Спочатку на підприємстві працювало лише 3 людини. Тоді випускалася тільки фарба, різні види оздоблювальних матеріалів, а також клеї для будівництва.

У 2002 році до вже відомої компанії приєднався відомий виробник хімії для будівельних процесів Sopro (Німеччина). І це одне з великих досягнень функціонування цього об’єднання. Протягом наступних років підприємство купувало різні заводи, які виробляли схожі товари в різних точках світу. Наприклад, Німеччина, Польща, Італія, США, Австрія.

Коли Mapei вийшла на міжнародну арену, то товарообіг різко виріс, подарувавши компанії всесвітню популярність.

Клей від Мапей в Україні

На сайті Apex Stone можна вибрати клей Мапей, наприклад для плитки. Він має відмінні якості, а також велика кількість модифікацій. Такий клей підходить і для каменю, мозаїки і керамограніта.

Серед всіх різновидів є клей mapei класичного формату:

 • Keraflex maxi. Це однокомпонентна суміш в сухій формі Мапей в Україні. Має поліпшені властивості, які уберігають матеріал від вертикального сповзання. Підходить для габаритної плитки і для масивного натурального каменю. Оптимальна товщина нанесення робочого шару складає 3-15 мм.
 • Keralastic. Це пастообразная маса, що складається з двох компонентів і володіє сірим або білим відтінком. У складі є поліуретан, який чинить опір вертикальному сповзанню і надає високий рівень вологостійкості. Підходить не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх маніпуляцій.
 • Granirapid. Двокомпонентний клей, який виходить шляхом змішування цементу і латексу з каучукової бази. Головна особливість – швидко схоплює, тому за допомогою нього можна працювати з усіма видами кераміки, мозаїкою і природним каменем. Даний клей для граніту і мармуру ідеально підходить.

Затирка від Мапей в Києві

Mapei в Києві дає можливість придбати затірку. Вона напівпрозора, декоративна за призначенням. Затирка для натурального каменю та інших матеріалів володіє багатьма перевагами. Одне з перших і безперечних достоїнств – це швидке за часом схоплювання. Це завдяки тому, що Мапей затирка зроблена з використанням технології BioBlock.

Mapei затирка має також DropEffect, завдяки якому продукція знаходить властивості попередження появи грибка, високий рівень вологостійкості, а також здатності добре проявляти себе в хімічно агресивних умовах.