Граніт

Граніт – імпортний матеріал

« 1 з 11 »

Граніт – це камінь будівельного типу. Його відносять до преміум-класу. Йому владна вишуканість, дана від природи, а також і довговічність в експлуатації. Його можна назвати найбільш міцним матеріалом.

Завдяки вищезазначеній якості граніт користується популярністю в таких видах будівельних робіт, як:

 • промислові;
 • гідротехнічні;
 • приватні;
 • цивільні.

Від недавнього часу граніт став широко використовуваним в сфері розробки дизайну приміщень, так як він володіє такими якостями, як елегантність, а також солідність. Саме це дозволяє створити цікаву, але, в той же час і вишукану картинку в кімнатах різного призначення.

Типи за походженням, особливості та види граніту

Представлений камінь має своє основне джерело утворення. І це магма.

Також види граніту за походженням є такі:

 • метаморфічні;
 • магматичні;
 • змішані.

Камінь граніту здатний сформуватися в варіантах. Розглянемо їх:

 1. Перший варіант відбувається в обстановці повільного охолодження, а також затвердіння магми завдяки даним сформованим умовам. Вона виходить на земну поверхню, а застигає в надрах.
 2. Другий випадок обумовлений метаморфізмом. При цьому процесі відбувається кардинальне переформатування гірських порід магматичного пригоди. Цей можливо при присутності високих температурних показників, а також тиску, наявності рідких речовин (в іншому варіанті газоподібних).

Якщо ви хочете купити граніт в Києві, то важливо знати, що представлений камінь відомий і популярний завдяки своїм мінеральним складом. Через це він став універсальним для використання практично у всіх видах будівництва.

У складі даного будівельного матеріалу присутній високий вміст кварцу (коливається в межах 20-30%), а також натрієво-калієвих шпатів (35-40%). Чим корисні дані компоненти? По-перше, від кварцу залежить рівень міцності матеріалу – чим більше кількість в складі, тим надійніше камінь. По-друге, від відтінку польового шпату залежить майбутній колір граніту. Також в складі можна виділити досить невелику концентрацію плагіоклаза (від 20% до 25%), тут же присутній і 5-10% слюди.

Текстура граніту і переваги матеріалу

Якщо говорити про те, яка текстура граніту, то її визначають, як масивну. Тобто це складання гірських порід, більшість з них магматичного походження. Для такої структури характерне розташування мінералів, які утворюють породу, в хаотичному, невизначеному ніякими закономірностями, порядками.

Граніт купити варто через владні йому багаті переваги. Серед них виділяють:

 • Міцність. Граніт є дуже міцним. Завдяки цьому він дуже стійкий до пошкоджень через механічний вплив або атмосферних чинників. Важливо знати, що граніт текстура по своїй стійкості поступається тільки дуже міцному мінералу – алмазу.
 • Вічність у використанні. Представлений матеріал прослужить більше 500 років. Кількість років служби залежить від структури і розміру кристалів в його складі (дрібнозернистий структура (зерна розміром до 2 мм), середньозернистий (від 2 до 5 мм), грубозерниста (розміри зерен від 5 мм і більше)).
 • Стійкість до температурних коливань. На нього не несе вплив ні мороз, ні спека. Граніт змінює свою текстуру тільки при 600 °С. Через це він просто тріскається і руйнується.
 • Водонепроникність. Завдяки дуже низькому коефіцієнту поглинання вологи представлений матеріал практично не здатний пропускати крізь себе воду.
 • Екологічність. Якщо граніт нагрівається, то він не здатний виділяти в атмосферу якісь шкідливі речовини. Він абсолютно безпечний для навколишнього середовища

Також граніт можна поєднувати з іншими камнями, він має безліч різних форм, текстур, фактур і кольорів. Опис граніту залежить від товщини каменю.

Де граніт купити

Найкраща ціна граніту в компанії Apex Stone Ukraine. Тут ви зможете розглянути фото граніту, і вибрати те, що вам до душі.