Онікс

Онікс – імпортний камінь

« 1 з 4 »

Одним з дивних створінь природи є мінерали. Вони дуже красиві, відрізняються різноманітністю форм, текстур, кольорів, а також по своєму вишукані. Їх переваги були оцінені ще в минулих століттях. І навіть стародавні люди почали використовувати мінерали для створення декоративних елементів в інтер’єрі.

Сюди ж і відносять каміння оніксу, який заробив собі гарну славу. Про нього знали ще навіть і в Вавилоні, а також Стародавньому Єгипті. Чому ж і нам варто замислитися над тим, щоб купити онікс і використовувати його в оформленні приміщень? Давайте розглянемо його особливості.

Онікс властивості

Онікс – це мінерал, який дуже поширений в природних умовах. У всіх куточках світу можна зустріти його поклади.

Наприклад, в таких країнах, як:

 • Росія;
 • Індія;
 • Бразилія;
 • Уругвай та інші.

Камінь онікс – це різновид кварцу. Місцем його освіти є термальні джерела.

Цей мінерал ділять на такі види:

 • кальцитовий;
 • агатовий;
 • сердоліковий і ін.

Своєрідною є і його текстура. У ньому можуть бути присутніми різні домішки. Наприклад, волокна, а також і зерна арагонита або кальциту. Завдяки їх наявності на поверхні створюється чудовий і цікавий малюнок у вигляді стрічок.

У камінні присутні кілька шарів домішок. Саме вони визначають забарвлення мінералу.

До його складу можуть входити такі домішки:

 • лімонит;
 • гематит;
 • оксид кремнію;
 • залізо;
 • хлориди та інші компоненти.

Всі вони здатні надавати каменю різного виду яскравий окрас. Завдяки цьому він здатний добре вписуватися в будь-який формат інтер’єру.

Мінерал має різноманітну, але в той же час і незвичайну кольорову гаму. Через це покупець зможе вибрати найбільш оптимальний варіант для оформлення власного будинку.

Які ж має онікс властивості? Перше, що потрібно виділити – це довговічність. Цей мінерал дуже міцний, на нього не діють ніякі механічні пошкодження. Якщо за ним правильно доглядати, він не змінить свого первісного вигляду протягом багатьох років.

Друге – це щільність. Структура мінералу незвично щільна. Завдяки цьому він не здатний вбирати в себе вологу. Тому в ньому немає обстановки для того, щоб там могли розвинутися різні бактерії або навіть грибки.

Що хотілося б підкреслити далі, це пластичність. Онікс в Києві можна придбати натурального походження, який є дуже пластичним. Це властивість створює хороші умови для створення з нього різних виробів, навіть дуже складних за своєю формою. Крім того, через що був властивості продукт природи податливий до полірування і шліфування, якщо його поверхня якимось чином була пошкоджена. Тому мінерал можна легко відновити.

І останнє важливе позитивне якість – це високий рівень стійкості до температурних коливань і різким її змін. Так як представлений мінерал дуже щільний і міцний, то він не здатний змінять свою текстуру під впливом високих або низьких температурних показників

Онікс в інтер’єрі

Онікс в інтер’єрі популярний, завдяки своїм властивостям і багатьом достаткам. Завдяки цьому його застосовують у багатьох сферах. Наприклад, для створення мозаїки на стінах і настінного облицювання.

Велика кількість інтерпретацій даного мінералу є в асортименті компанії Apex Stone Ukraine. Тут ви можете переглянути також фото онікса. В наявності підприємства також є і плитка онікс.

Тут на онікс ціна дуже хороша, ви можете в цьому самостійно переконатися. Тому якщо ви вирішили онікс купити в Києві, то вам варто розглянути весь розгалужений асортимент цієї відомої компанії.