Кварцит

Кварцит – надійний і міцний камінь

Кварцит – це мінерал гірської породи, який утворюється в процесі морфологічних змін осадових і магматичних порід під впливом різких температурних перепадів або сильного тиску. В основному даний камінь складається з кварцу і є кислотовідштовхуючим матеріалом, який широко використовується в будівництві і декоруванні будівель. Камінь кварцит має унікальний склад, твердість і міцність.

Людство застосовує цей камінь в будівництві вже не одне тисячоліття. Саме він був одним з основних матеріалів під час зведення легендарного Софійського Собору. Його високий ступінь зносостійкості до механічних пошкоджень і малий відсоток стирання, дозволяють кварциту залишатися цілим і неушкодженим протягом не одного століття, навіть в умовах активного використання в побуті.

Але так як цей матеріал видобувається дуже важко і коштує недешево, великою популярністю серед споживачів користується штучний камінь кварцит. Зовнішнім виглядом він мало чим відрізняється від натуральної сировини, але за ціною він набагато приємніший для споживачів.

Особливості використання кварцит каменю в сучасному інтер’єрі

Даний матеріал чудово переносить різкі скачки температурних режимів, йому не страшні сильні морози, і при цьому йому властива висока ступінь теплоізоляції. До основних переваг кварциту з легкістю можна віднести вологостійкість, ударостійкість, зносостійкість. Саме ці, а також маса інших якостей, надають можливість застосовувати його в обробці ванної кімнати, кухні, житлових приміщень і фасаду. Даний мінерал не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів, не міняє свою фактуру і форму в процесі використання

За кольоровою палітрою даний камінь буває білим, рожевим, жовтим і сірим. Найбільш затребуваний серед споживачів – це білий. І це не дивно адже його благородний зовнішній вигляд заворожує з першого погляду. Синтезований штучно синій кварц, на сьогоднішній день, зустріти можна украй рідко. Але в інтер’єрі даний матеріал виглядає розкішно, особливо в поєднанні з білим. Якщо вас цікавлять фото кварцита, подивитися їх ви можете на нашому сайті.

У сучасному інтер’єрі з даного мінералу виготовляють екстравагантні сходи, роблять облицювання стін і підлоги. Його використання при правильному підході не зіпсує основну гармонійність інтер’єру. Як штучний, так і натуральний камінь, ідеально поєднується з багатьма кольорами.

Під час робіт з облицювання фасаду, даний камінь застосовується у вигляді компактних плит, розмір яких може бути від декількох сантиметрів до одного метра. Але варто відзначити також те, що дана порода дуже складно піддається обробці через високу твердість.

Перед початком монтажу, рекомендується ретельно очистити оброблювану поверхню від залишків бруду і пилу, зробити її рівною і рясно покрити ґрунтовкою, яка не вбирає вологу. Якщо виникає необхідність вирівняти нерівності на поверхні, рекомендовано використовувати розчин на основі акрилу.

Якщо все ж настійно вирішили використовувати даний камінь під час оздоблювальних робіт, ви повинні враховувати той факт, що на кварцит ціна не відрізняється доступністю.

Ціна на штучний камінь в Києві здивує і порадує кожного споживача. Широкий асортимент товару в інтернет-магазині компанії Апекс Стоун, надають можливість кожному вибрати той виріб, який найбільше задовольняє його вимоги. Також на сайті ви можете подивитися кварцит фото, для більш детального ознайомлення з виробом.