Клінінг

чистка мраморных полов

Очищення природного каменю

На сьогоднішній день найбільш витривалими і довговічними вважаються вироби, виготовлені з природних гірських порід каменю. Особливою популярністю в цьому питанні користується мармур і граніт. Це одні з найбільш міцних і надійних порід, вироби з яких здатні прослужити десятки років не піддавшись при цьому деформації.

Часто мармур і граніт використовують в якості підлогового покриття. Воно більш витривале і менш піддається деформації. Крім того, таке покриття практично не потребує догляду. Але все рано чи пізно приходить момент, коли потрібно провести професійну чистку поверхні кам’яної підлоги. Це дозволить надати йому новий і барвистий вид, а також продовжити експлуатаційний термін.

Особливості чищення граніту і мармуру

Чистка мармуру і граніту – це цілий комплекс робіт, основною метою якого є очищення поверхні матеріалу від різного роду забруднень. Як правило, для цього використовуються спеціальні миючі засоби.

Варто відразу ж зазначити, що хоч камінь і досить міцний матеріал, але всі очистки граніту або мармуру категорично заборонено проводити наступними рідинами:

  • засобами в складі, яких міститися різні кислоти (оцет і т.д.);
  • хімічними препаратами, призначеними для мийки керамоплиточних виробів;
  • засобами, що містять в своєму складі абразивні елементи. Такого роду очищення підлоги призведе до утворення подряпин на його поверхні.

Для чищення граніту або мармуру найкраще підійде з підручних засобів – вода, м’яка губка і слабкий мильний розчин з господарського мила. Це досить трудомісткий процес, який вимагає професійного підходу. Довіряючи цю роботу фахівцям компанії Apex Stone Ukraine в Києві, ви завжди можете бути впевнені, що все буде виконано точно в строк і на найвищому рівні. Ми проведемо цілий комплекс робіт з очищення покриття підлоги з каменю, після якого він буде виглядати як новий!

Технологія клінінгу підлогового покриття з натурального матеріалу

Очищення мармуру або ж граніту має на увазі під собою проведення різного роду робіт, які дозволяють повернути підлоговому покриттю його первозданну красу.

У цей комплекс входить:

  • видалення з поверхні підлоги різного роду забруднень. Як правило, на цьому етапі всі роботи проводяться фахівцями вручну;
  • завдяки вакуумній методиці проводиться очистка найбільш важкодоступних місць від піску і пилу;
  • нанесення спеціального миючого засобу по всій поверхні рівномірним шаром за допомогою натирача;
  • очищення всього периметра за допомогою роторної установки;
  • спеціальним водним пилососом забирається залишковий бруд і залишки миючого засобу;
  • мийка підлоги. Для цієї процедури досить часто використовуються сучасні моп-системи, а також віджимання для мопів;
  • нанесення спеціального захисного засобу, який також дозволить підкреслити надзвичайну красу каменю і його шик.

Проводити очистку покриття підлоги з натурального каменю рекомендується як мінімум 2-3 рази в рік. Це в першу чергу дозволить продовжити його експлуатаційний термін. Адже мармур, наприклад, досить пористий матеріал і якщо за ним не доглядати, то пори почнуть забиватися брудом, що позначиться на його зовнішності і звичайно ж, термін придатності.

У широкий спектр послуг компанії Apex Stone Ukraine також входить і клінінг мармурових і гранітних виробів. Ми вже не перший рік працюємо в даній сфері, тому добре знаємо, як правильно доглядати за кам’яними виробами. В арсеналі компанії є величезний асортимент миючих установок і засобів, які дозволять вашій підлозі з натурального каменю знову заблистіти як нову.