Підвіконня

ГРАНІТНЕ ПІДВІКОННЯ – ОДИН З КРАЩИХ ВАРІАНТІВ ДЛЯ КУХНІ

« 1 з 2 »

Про що ми згадуємо в першу чергу, чуючи про граніт? Звичайно ж, приказку «міцне, як граніт». Цей камінь дійсно надзвичайно міцний, і не схильний до утворення сколів, подряпин і потертостей. Для будівництва і виготовлення предметів інтер’єру міцний мінерал використовували ще за часів античності. Сучасні підвіконня з граніту – це прекрасна архітектурна та дизайнерське рішення і для будинку, і для квартири.

ПЕРЕВАГИ ГРАНІТНОГО ПІДВІКОННЯ

Такий виріб має елегантний респектабельний зовнішній вигляд і безліч переваг. З граніту виготовляють як внутрішні, так і зовнішні підвіконня (відливи).

  • Зносостійкість. Граніт не псується від впливу високих і низьких температур, вологи і води, не вбирає жир. Завдяки таким характеристикам на кухні підвіконня може за сумісництвом служити ще і стільницею. А якщо його поставлять на вікно зовні, виріб надовго збереже свій приємний зовнішній вигляд незважаючи на вплив несприятливих погодних факторів.
  • Різноманітність кольорів. Всупереч поширеній думці, граніт може бути не тільки зернистим чорним, сірим або рожевим. У природі зустрічається також синій, жовтий, зелений, золотистий, сірувато-сріблястий граніт, а також камінь багатьох інших відтінків і їх варіацій. Таким чином, підвіконня з граніту можна підібрати до інтер’єру в будь-якій кольоровій гамі.
  • Стійкість до впливу вологи. Гранітні підвіконня не вбирають вологу, тому на їх поверхні можуть «жити» навіть вологолюбні квіти.
  • Гіпоалергенність. Граніт не викликає алергію навіть у чутливих людей, а на його поверхні не заводиться цвіль, бактерії і грибок.
  • Поєднується і з дерев’яними, і з пластиковими вікнами.

Купуючи виріб у перевіреного авторитетного виробника «Apexstone», ви можете бути впевненими в якості всієї продукції. Підвіконня з граніту – це відмінний вибір, якщо ви хочете заощадити. Це предмет інтер’єру, який не доведеться міняти через 10 і навіть через 20 років. До того ж, граніт піддається повторному шліфуванню / переполіровці, яка продовжить “життя” виробу на десятиліття.

Гранітні підвіконня в Києві - купити підвіконня з граніту, вигідна ціна

ЯК ВИДОБУВАЮТЬ ГРАНІТ?

Такий практичний і популярний камінь добувають трьома основними способами: підриву, розколу і розпилу. У першому випадку породу просто підривають, при цьому 30% каменю йде у відхід, адже він тріскається і покривається мікропорами.

Після застосування другого методу отримують схожий ефект, адже камінь підривають за допомогою різкого нагнітання повітря в пророблене в породі отвір.

Найефективніший і одночасно трудомісткий спосіб – метод розпилу, адже в цьому випадку весь камінь залишиться цілим, а в його товщі не з’являться тріщини. Складність добування і обробки породи пояснює високу ціну на гранітні предмети.

ПІДВІКОННЯ ГРАНІТНІ: ВИДИ ОБРОБКИ

Існує два основних способи обробки підвіконь: шліфування та полірування. В результаті кропіткої роботи над каменем вдається отримати поверхню таких типів – блискуча, матова, груба “необроблена” (тесана).

  • Дзеркальна блискуча. Поверхня такого типу виблискує і сяє, як дзеркало, вона прекрасно поєднується зі світлим деревом, склом, кришталем і текстилем.
  • Матова. На думку дизайнерів, матовий граніт додасть атмосфері приміщення «домашньої» простоти. Матовий граніт добре поєднується з темними меблями, м’яким текстилем і кришталем.
  • Груба необроблена. Рельєфне гранітне підвіконня, поверхня якого схожа з натуральною кам’яною, ідеально підходить для зовнішньої сторони вікна або інтер’єру в стилі кантрі і лофт.

Підвіконня, оброблений будь-яким із способів, може мати різну форму: П-образну, пряму, напівкруглу, асиметричну, еркерну. Хочете купити незвичайне габаритне підвіконня? Граніт в такому випадку оброблять так, щоб стало можливим зібрати виріб по частинах.

Увага! Підвіконня з граніту мають чималу вагу, тому варто врахувати навантаження на несучу стіну в тому випадку, якщо ви купуєте його для квартири в багатоквартирному будинку. Зробити правильні розрахунки допоможуть фахівці «Apexstone».

ДЕ КУПИТИ ГРАНІТНЕ ПІДВІКОННЯ?

Гранітні підвіконня коштують чимало, тому купувати їх краще тільки у добре зарекомендувавших себе виробників. Один з відомих брендів на українському ринку – компанія «Apexstone».

Ми підберемо ідеальний варіант під ваш індивідуальний дизайн-проект. У виробництві використовується тільки якісний граніт, оброблений за найвищими стандартами галузі. Ціна гранітних підвіконь залежить від розміру виробу, його кольору (рідкості каменю), складності форми і способи обробки.