Імпортний камінь

Імпортний мармур – краса в простоті і вишуканості

Зараз все більше людей хоче купити натуральний камінь в Києві. І це легко пояснити. Адже з природних каменів виходять неймовірно красиві оздоблювальні матеріали, якими можна прикрасити приміщення зсередини і зовні. Крім цього, деякі предмети інтер’єру з натуральних каменів виглядають просто шикарно. Якщо і ви роздумуєте про те, щоб купити натуральний камінь в Києві, тоді наша стаття буде цікавою для вас.

Імпортний камінь

Саме імпортне каміння зараз на гребені популярності в сфері оформлення інтер’єру.

Імпортні камні натуральні в Києві можна придбати такі:

Розповімо коротко про ці натуральні камні.

Мармур

Камінь мармур здавна використовувався для прикраси будинків. Найчастіше зустрічається біла порода, але може бути і рожева, жовта, зелена, димчастий.

Мармур має такі характеристики:

 • міцність;
 • довговічність;
 • зносостійкість;
 • має антисептичні властивості (саме тому на камені не розвиваються бактерії або грибок);
 • не боїться перепадів температур;
 • нестійкий до кольорових рідин.

Найчастіше з мармуру виготовляють стільниці, підвіконня, арки, сходи, каміни, плитку для обробки

Граніт

З граніту роблять обробку для саун і лазень, сходів. Гранітною плиткою можна покривати будівля усередині і зовні. Основні характеристики граніту – це міцність і твердість, яку можна порівняти хіба що з алмазом. Камінь стійкий до різного виду впливів. Використовується в будівництві, в створенні предметів інтер’єру.

Онікс

Онікс – це дуже гарний камінь. Він може мати дивовижну структуру і широкий асортимент кольору. Камінь здатний пропускати промені сонця. Ця можливість робить його воістину особливим і неповторним.

Онікс може бути різних кольорів:

 • медовий;
 • карамельний;
 • молочний;
 • червоний (рідкісний вид);
 • рожевий;
 • зелений.

Онікс використовується для прикраси елітних будинків. Це напівдорогоцінне каміння, тому на цей камінь натуральний ціна не може бути низькою. Онікс – досить міцний і вологостійкий камінь. Він легко переносить перепади температур.

Кварцит

Кварцит – це одна з гірських порід. Вона дуже міцна. Основа кварциту – це кварц з різними вкрапленнями. Даний натуральний камінь з’являється в процесі перекристалізації порід облога або пресованого піску або внаслідок заміщення кварцом мінералів.

Кварцит – це камінь морозостійкий, він не боїться вологи і води, не піддається впливу таких природних явищ, як, наприклад, град або палюче сонце.

Травертин

Травертин – це переважно вапнякова порода. Це пористий камінь. який легко шліфується і ріжиться. Найпоширеніший колір – сіро-пісочний. Камінь використовується для обробки приміщень.

Особливість травертину – це його структура. Усередині каменю можна розгледіти відбитки від черепашок або комах. Внутрішня пористість каменю пояснюється тим, що крізь нього проходили гази.

Травертин відмінно укладається на підлогу, ним можна обробляти стіни і стелю. Але найбільшу популярність він отримав в обробці камінних порталів.

По міцності травертин поступається мармуру або граніту, але, тим не менш, він має багато переваг обробки приміщень.

Сланець

Сланець належить до гірських порід вулканічного походження. Саме у цього натурального каменю є така характеристика, як сланцевитість, тобто, можливість розжарюватися на пластини невеликої товщини.

Сланець належить до каменів оздоблювального типу. Він мати різні характеристики і колір – зелений, коричневий, бордовий, жовтий, чорний. Можуть зустрічатися і відтінки зазначених квітів.

Доломіт

Доломіт – це осадова порода, карбонат Са і Мg. Це вогнетривка речовина. Він широко використовується в металургії, хім. промисловості, є сировиною при виготовленні скла. З доломіту роблять плити для оздоблення приміщень всередині і зовні.

Лаймстоун

Поклади цього каменю є в Іспанії, Франції, Греції. Його використовують часто як будівельний матеріал. Лаймстоун дуже щільний (за цим критерієм навіть випереджає мармур і граніт).

Серед його властивостей можна відзначити такі:

 • легко шліфується;
 • висока вогнестійкість;
 • екологічно безпечний і чистий камінь;
 • довговічний.

Де купити натуральний камінь

Якщо ви хочете придбати будь-який з вище описаних каменів, тоді звертайтеся в компанію Апекс Стоун Україна. Тут ви купите камінь природний будь-якого виду, з якого можна виготовити унікальну річ для прикраси інтер’єру або ж створити оздоблювальні матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт.

У Апекс Стоун вам допоможуть підібрати найбільш підходящий камінь, а також виготовлять потрібний вам виріб з натурального каменю, який стане справжньою «родзинкою» в оформленні вашого будинку.