Стільниці

« 1 з 13 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідеальна стільниця зі штучного каменю – кварциту

Стільниці зі штучного каменю, особливо такого, як кварцит, славні тим, що служать не одне десятиліття. При цьому вони не втрачають свій естетичний вигляд, а також привабливість. Здатність кварцового каменю перетворити стільницю для ванни або кухні так, що все приміщення стає набагато елегантніше і готово підкорити всіх дизайнерів. Але самий хороший момент представленого виробу – відмінна міцність.

Важливо знати, що стільниця з кварциту доступна в багатьох кольорах. Наприклад, її можна придбати в таких тонах, як:

  • чорний;
  • яскравий в одному кольорі;
  • з наявністю унікального малюнка, що нагадує мармур або інші натуральні камні (граніт).

Такий особливості домоглися завдяки використанню в процесі виробництва даного елементу інтер’єру різних барвників. Таким чином, можна домогтися будь-якого бажаного відтінку, а також повторити малюнок схожий на натуральний камінь.

Що необхідно знати перед тим, як купити стільниці з кварциту Київ

Стільниця зі штучного каменю не тільки не поступається характеристикам натурального каменю. Більш того, вона їх перевершує. А це завдяки тому, що представлений камінь, який носить назву кварцовий агломерат, складається із з’єднань кварцу, як природного матеріалу, а також з поліефірної смоли високої якості і пігментів, що забарвлюють вихідний продукт. Частка природної сировини в продукції становить від 93% до 95%. Це говорить про те, що представлені вироби є дуже надійними.

Як виготовляються стільниці зі штучного каменю в Києві

При виробництві стільниці зі штучного каменю в Києві сам кварц подрібнюють на досить дрібні частинки. Далі в отриману сировину вмішують поліефірні смоли. Завдяки їй, частки будуть перебувати в міцному зв’язку. Крім цього додають пігментні барвники – вони дають такий ефект, що стільниця знаходить потрібний при замовленні колір.

Для того щоб створити неповторний і оригінальний зовнішній вигляд, до складу ще додають і подрібнені скляні частинки, а також пластівці з металу. Результатом таких маніпуляцій буде незвично міцна плита, на яку не впливатимуть жодні фізичні, температурні або хімічні впливи.

Стільниці зі штучного каменю - купити стільницю з кварциту в Києві

На сайті Apex Stone є можливість купити стільниці для кухні зі штучного каменю, які здатні імітувати:

  1. матову поверхню схожу на вапняк;
  2. рифлену поверхню, таку, як у каменю, який не обробляли.

Представлений композитний матеріал має багато варіацій в оформленні, якщо рівняти його з натуральним камнем. Така різноманітна колірна гамма допомагає підібрати елемент в будь-яку з кімнат. Наприклад, красивою і оригінальною буде стільниця в ванну зі штучного каменю. Крім цього також і барна стійка, стільниця на кухню або навіть в санвузол.

Всі переваги стільниці зі штучного каменю

Можна знайти багато причин, які підтвердять те, що все ж варто придбати таку стільницю з кварциту.

Представлений матеріал має величезний ряд позитивних моментів, які варто детально розглянути:

  1. унікальність варіантів колірної гами, а також нанесеного малюнка і текстури. Це все дає можливість легко підібрати продукт, який потрібен саме вам і буде підходити під дизайн вашого інтер’єру приміщення, стане гармонійним елементом в ньому;
  2. надзвичайний рівень міцності. Спеціальна технологія виробництва здатна зміцнювати і так стійкий до всіх механічних впливів камінь. Його складно порівнювати з міцністю інших навіть натуральних, даних природою, каменів;
  3. не треба додатково обробляти після процесу монтажу. У порівнянні з натуральним каменем, кварцит не потрібно запечатувати перед введенням його в експлуатацію;
  4. на стільниці не накопичується волога, через це не розвивається грибок і не з’являються шкідливі мікроорганізми.

Стільниця зі штучного каменю ціна на яку завжди прийнятна і адекватна, дозволить будь-якому покупцеві придбати стільницю без сильних грошових витрат.

На сторінці Apex Stone можна знайти найкращі стільниці з кварциту в Києві, варто лише підібрати собі відповідне і бажане.