Полірування мармуру

Полірування виробів з мармуру

Мармур – це природний матеріал, який славиться своєю міцністю і надійністю. Проте, з часом на його поверхні можуть з’являтися невеликі пошкодження, а саме забарвлення натурального матеріалу стає тьмяним і невиразним. Для того щоб виправити це і відновити його природну красу вам буде потрібно провести полірування каменю.

Фахівці компанії Апекс Стоун Україна допоможуть усунути дрібні пошкодження на виробах з мармуру. Вони також зможуть відновити його первісний вигляд, підкресливши натуральне забарвлення каменю. Обробка мармуру здійснюється професійними працівниками, за допомогою сучасних методик з використанням новітньої техніки.

Такого роду робота вимагає наявність досвіду і певних навичок, а також знань особливості структури каменю. Полірування мармуру найкраще довірити фахівцям, адже неправильно підібрані інструменти і методики можуть завдати колосальної шкоди, який в подальшому буде практично нереально виправити. Досить часто зустрічаються пошкодження, які можна відновити тільки шляхом проведення ряду реставраційних робіт або застосуванням шліфування мармуру. Оцінити всю складність ситуації, а також правильно підібрати методику реставрації може тільки фахівець.

Як полірують мармур за допомогою сучасних методик

Для відновлення первозданного вигляду деталі фахівці компанії Апекс Стоун використовують складні і дорогі інструменти, а також різноманітні захисні засоби на натуральних основах. Вони застосовуються одночасно з видаленням поверхні. Основним завданням цих коштів є закриття всіляких тріщин і інших нерівностей каменю. Завдяки цьому камінь вдається захистити від попадання в нього вологи. Такого роду дії дозволяють підвищити міцність і надійність каменю.

Перед тим як приступити до полірування натурального каменю, вся поверхню виробу обробляється спеціальним захисним засобом, а шви і стики між плитами – двокомпонентним клеєм. Завдяки цьому вся плита стає ідеально рівною, а тріщини і інші невеликі пошкодження стають непомітними.

Шліфування поверхні кам’яного виробу не менш важливе, ніж саме полірування. Вона буде дуже до речі при наявності на поверхнях відколів і тріщин, які не йдуть у глибину структури каменю. Завдяки шліфовці мармуру вдається добути зразково ідеально рівну поверхню.

Після проведення робіт з відновлення мармуру власникам виробів вельми просто самостійно підтримувати отриманий результат. У магазині компанії Apex Stone Ukraine ви знайдете широкий асортимент різноманітних аерозолів і поліролей, які допоможуть вам в цій справі.

Замовлення послуги в Apex Stone Ukrainee

Полірування мармуру в Києві ви можете замовити у досвідчених майстрів компанії Апекс Стоун за доступною ціною. Наші працівники зможуть повернути первозданну красу вашого виробу, підкресливши його шик і неперевершений вигляд. Ми надаємо гарантію на всі види послуг, які представлені на сайті.

До кожного замовлення фахівці компанії підходять індивідуально, враховуючи всі нюанси:

  • для обробки важкодоступних місць, їх згладжування і реставрації наші майстри використовують, як правило, шліфувальні диски і круги високої якості;
  • для ідеально рівних поверхонь ми застосовуємо профільні та торцеві фрези;
  • до і після відновлення всі деталі обробляються спеціальними захисними засобами, які дозволяють на довгі роки зберегти природну красу кам’яного виробу.

Полірування мармуру, ціна послуги якої вас приємно здивує – це те, чим ми займаємося вже не перший рік. Довіряючи нам цей процес, ви робите правильно. Результат нашої роботи, вам безумовно сподобається. Уточнити умови гарантії та доставки, ви можете у нашого менеджера або ж у відповідному розділі на сайті.