Мармурова плитка

Мармурова плитка – цінний продукт сучасного ринку

« 1 з 2 »

Незважаючи на величезний асортимент підлогових покриттів на основі з натуральних матеріалів і на все його багатство, найбільшою кількістю уваги від покупців користується плитка з мармуру.

І це не дивно, адже вона володіє чотирма головними якостями:

 1. високу якість;
 2. естетичність вигляду;
 3. довговічність;
 4. міцність.
 5. Завдяки цьому чудовому оздоблювального матеріалу створюються чудові і розкішні інтер’єри. Мармурова плитка доповнює оформлення кімнати високою елегантністю, чудовий і небаченою красою.

  Переваги та особливості плитки з мармуру, які обов’язково потрібно знати.

  Плитка мармурова – це дуже ефектний, а поруч з цим і престижний матеріал. Її можна використовувати для обробки абсолютно різних поверхонь у всіх типах будівництва.

  Мармурова плитка в Києві - купити мармурову плитку, вигідна ціна

  Перед тим, як купити мармурову плитку в Києві важливо розглянути її численні переваги з акцентом на головних моментах:

  • Велика розмаїтість в кольорах і візерунках, яка дає можливість підібрати товар до різних видів приміщень. Ви будете впевнені, що такий матеріал тільки поліпшить інтер’єр, додасть йому особливий стиль.
  • орнаментом представленої плитки немає аналогів в природі, крім своєї унікальності, вони відомі і доречною вишуканістю.
  • Прибирання та чистка даного покриття не має особливих правил або вимог. Все це проробляється дуже просто і головне швидко.
  • Завдяки високій щільності матеріал є досить надійним і стійким до негативних як механічних пошкоджень, так і впливів зовнішнього середовища.
  • Плитка мармурова в Києві має особливою стійкістю до впливів ультрафіолету, вологи або досить значних навантажень, так само до цих всіх факторів можна віднести і вібрацію.
  • Природна краса зберігається на тривалий час.
  • З попереднього гідності випливає ще одна перевага – це стійкість до зносу.
  • Як вже говорилося, плитка характеризується оригінальними орнаментами. Завдяки цьому можна створювати унікальні і неповторні покриття підлоги.
  • Матеріал не тільки твердий і щільний, а ще й дуже гладкий.

  Для обробки плитки з мармуру і досягнення ефекту гладкій поверхні використовують особливий спосіб шліфування із застосуванням спеціально призначених інструментів. Подальша полірування приносить облицювальної матеріалу блиск властивий тільки глянцевим речей. Багато видів мармурової плитки ви можете розглянути і придбати в компанії Apex Stone. Тут купити мармурову плитку можна за дешевою ціною, а ще дивує і багатий асортимент цієї продукції.

  Мармурова плитка ціна і її види

  Якщо ввести в пошуковику запит по типу «мармурова плитка купити», то можна переконатися в тому, що представленого будівельного матеріалу є кілька видів і форматів.

  Давайте перерахуємо їх:

  • Глянцевий. Вона прекрасно відображає денні світлові промені.
  • Стандартна. Привертає покупців середнім спокійним блиском, а лицьова сторона як слід відшліфована.
  • Нестандартна. Володіє різноманітністю різних цікавих форм, тому зазвичай її використовують для того, щоб створювати не менш оригінальний дизайн поверхні підлоги, наприклад.
  • Нескользяща. Її поверхня спеціально оброблена і підлаштована під приміщення, де вологість часто знаходиться на високому рівні.
  • Літокераміка. В її складі переважає фарфор. Тому це є гарна мармурова плитка ціна якої відповідно є більш дешевою.
  • Плитка з основою з мармурової крихти.

  Плитка під мармур ціна їх на всі форми адекватна. Якщо ви налаштовані на створення вишуканого дизайну інтер’єру, то цей матеріал саме те, що потрібно.

  Мармурова плитка - цінний продукт сучасного ринку

  Як укладається плитка під мармур

  Для того щоб якісно провести укладання представленого природного покриття підлоги, потрібно підготувати рівну, а також гладку поверхню підлоги.

  Присутні три можливих варіанти монтажу:

  1. з застосуванням клею ;
  2. на каркас;
  3. за допомогою розчину.

  Найбільш часто використовують останній вид, так як він є найбільш доступним.

  Що стосується догляду за матеріалом, то його можна запросто мити. Якщо плитка сильно забруднилася, то найбільш забруднені місця можна обробляти засобами, які містять спирт.

  Плитка мармурова ціна якої така ж ідеальна, як і сам продукт, стане відмінною покупкою для вашого будинку.

  Які унікальні властивості притаманні мармуровій плитці?

  Плитка з мармуру – це особливий матеріал, який навряд чи може мати аналоги. Ми б визначили чотири основні властивості: щільність, унікальний розкішний зовнішній вигляд, висока якість і довговічність.

  Що потрібно знати, щоб купити мармурову плитку?

  Все, що необхідно зробити Вам, це – підібрати потрібний колір і вид плитки, інше довірте професіоналам ApexStone. Мармур дуже міцний матеріал, стійкий до пошкоджень. Зберігає природну красу століттями. Тож Вам залишається тільки насолоджуватися його красою.

  Наскільки слизька мармурова плитка, чи підходить вона для підлоги?

  Матеріал мармуру, дійсно, щільний і дуже гладкий. Для облицювання підлоги використовують поліровану плитку або спеціальний неслизький вид плитки, верхня поверхня якої спеціально оброблена і зупиняє ковзання.