Різьба по мармуру

Різьба по мармуру – це шикарно і вишукано

« 1 з 2 »

Мармур – це неймовірно красивий натуральний камінь. Виробами з мармуру все більше бажають прикрасити свої будинки і котеджі забезпечені люди. Адже предмети інтер’єру з природного каменю – це красиво, благородно, вишукано, неповторно. Хіба може бути щось краще? Да може! Якщо ці предмети облицювання або інтер’єру прикрашені художнім різьбленням по каменю.

Камінь – це дуже цінний і довговічний предмет. Якщо зробити на ньому різьбу, то вона буде зберігатися десятки, а може бути і сотні років. Ви тільки задумайтеся, про древні цивілізації інків, ацтеків, майя ми стільки дізналися саме за малюнками на камені. Зараз же різьблення по мармуру – це звичайно ж, не спосіб передати інформацію, це спосіб прикрасити предмет, зробити його неповторним, вишуканим, прикрасити його неймовірним красивим орнаментом або індивідуальними елементами декору, які більше ніде не зустріти. Хочете собі таке? Тоді задумайтеся про те, щоб замовити предмети для інтер’єру, виготовлені з натурального каменю і прикрашені художнім різьбленням.

Різьба по мармуру - замовити різьблення по мармуру в Києві

Мармуровий дизайн

Різьба на камені – це завжди ексклюзивна робота. У більшості випадків вона виконується під замовлення. Це можуть бути:

 • різьблені елементи камінів і порталів;
 • скульптури;
 • колони;
 • фонтани;
 • декоративні водоспади;
 • рамки для фотографій і картин;
 • різьблені полиці;
 • стільниці та барні стійки;
 • підвіконня;
 • сходи;
 • плінтуса;
 • косинки;
 • ніжки столів і стільців;
 • різьблені картини;
 • елементи сантехніки і так далі

Різьблення по каменю, а саме по мармуру, широко використовується для прикраси інтер’єру.

Картини, виготовлені шляхом вирізання картинки на камені, практично вічні – вони не змінять свій колір, не вицвітуть, не стануть бляклими і так далі. Різьблена картина з мармуру – це справжня «родзинка» будь-якого інтер’єру. У такому ж стилі можна створити панно або модульні картини.

Фрески, картини, панно створюються за індивідуальними ескізами. Їх може принести сам замовник, також їх можуть розробити в студії, яка пропонує послуги з декорування інтер’єру природними камнями.

До кого звернутись?

Щоб прикрасити свій будинок шикарним панно, фонтаном, каміном або стільницями з різьбленням по мармуру, мало купити один тільки камінь. Потрібно знайти майстра, який вміє працювати з камінням, знає всі тонкощі подібної роботи. Адже ніхто не хоче придбати дорогий камінь та отримати на виході зовсім не те щоб хотілося.

Компанія Apex Stone Ukraine багато років займається продажем натурального каменю, в тому числі і мармуру. Тут же досвідчені майстри запропонують вам придбати або виготовити предмети для прикраси інтер’єру з натуральних матеріалів. Також в Апекс Стоун створять за вашими ескізами, кресленнями або просто фотографіями з Всесвітньої павутини різьблення по каменю. Декорування внутрішнього простору, таким чином, завжди буде в центрі уваги всіх ваших гостей. Хочете отримати такі елементи декору? Тоді звертайтеся в Апекс Стоун Україна. Тут працюють майстри з багаторічним стажем роботи, які втілять в реальність вашу мрію.

Які елементи будинку можна оформити різьбленням по мармуру?

Сьогодні різьблення по каменю для інтер’єрів застосовується досить широко. Це завжди ексклюзивна робота. Різьбленням можливо прикрасити майже все в будинку, але часто декором прикрашають портали, колони, каміни, полки, підвіконня, сходи, ніжки столів, плінтуси, віконні та дверні наличники та ін.

Які переваги різьблення по каменю?

Вирізання картин на каменю – це ціле мистецтво, яке відрізняється довговічністю і стійкістю. Такі панно зберігають свій колір і не тьмяніють із роками. Різьба по мармуру – це «родзинка» будь-якого будинку.

Як створити різьблення по мармуру для свого будинку?

Підберіть орнамент або картину, що вам сподобався, а майстри ApexStone виконають її в мармурі. Зазвичай різьблення створюється за індивідуальними ескізами або використовують готові проекти студії.