Гранітна плитка

« 1 з 2 »

Гранітна плитка – якісно і надовго

Плитка гранітна – це сучасний матеріал для облицювання, який став популярним останнім часом завдяки своїм відмінним технічним характеристикам. Такий матеріал добре підходить для інтер’єру, оформленого практично в будь-якому стилі – як сучасному мінімалізмі або поп-арті, так і класичному або бароко.

Характеристика плитки з граніту

Граніт – це міцна гірська порода. Завдяки цьому будь-який предмет, виготовлений з неї, має високі експлуатаційні властивості. Як будівельний матеріал, граніт використовується дуже часто.

І все це тому, що він має такі властивості:

 • висока міцність (плитка з такого матеріалу може витримати навантаження приблизно 100 кілограм на квадратний метр);
 • екологічна безпека;
 • ударостійкість (якщо навіть плитка з граніту впаде при транспортуванні, вона не розколиться);
 • стійкість до морозів;
 • стійкість до різних явищ навколишнього середовища.

Також одна з особливостей плиток – це її унікальність. Граніт має цікавий малюнок, саме тому ви ніколи не знайдете двох абсолютно однакових плиток.

Цікавий орнамент граніту пояснюється тим, що до складу каменю входить:

 • слюда;
 • клагіоклах;
 • калієвий шпат.

Від того, яких елементів в породі більше, залежить її колір. Він може бути сірим, червоним, зеленим, рожевим. Текстура і поверхню плитки теж може бути різною – гладкою, практично дзеркальною, або трохи шорсткою.

Серед «мінусів» такого облицювального матеріалу – це те, що на гранітну плитку ціна не може бути низькою, так як використовується натуральний камінь. Також відзначимо, що така плитка має велику вагу, тому для її укладання якісно доведеться докладати чималих зусиль і процес цей буде досить трудомісткий. Але в той же час, якщо плитку вчасно шліфувати і добре доглядати за нею, вона сповна «відпрацює» свою ціну – буде протягом тривалого часу радувати вас своїм гарним естетичним зовнішнім виглядом.

Якщо дотримуватися простих правил догляду за гранітною плиткою, тобто, робити їй своєчасне шліфування, вона довго буде зберігати свої властивості і буде виглядати красиво.

Гранітна плитка, ціна - Купити гранітну плитку в Києві

Види плитки

 • полірована (ідеальний варіант для укладання на підлозі в приміщенні);
 • скеля-плитка (за зовнішнім виглядом нагадує гірську породу, можна використовувати для обробки, як всередині так і зовні приміщення);
 • термооброблена (для тротуару: має найвищу міцність, використовується на вулиці).

Де купити гранітну плитку?

Ви вирішили придбати плитку з натурального каменю або хочете дізнатися на плитку гранітну ціну, тоді ласкаво просимо в компанію Apex Stone Ukraine. Наші кваліфіковані співробітники дадуть вам будь-яку консультацію з приводу вибору облицювальних матеріалів з натуральних каменів. Також тут ви зможете купити товари, що сподобалися або замовити їх виготовлення за власним ескізом. Апекс Стоун вже багато років займається роботою з благородними камнями, тому звернувшись до нас, ви отримаєте якісне виконання роботи в обумовлені терміни.