Підклеювання

« 1 з 4 »

Використання підклеювання в облицюванні торців

Вироби з каменю виглядають багато і вишукано в будь-якому інтер’єрі. Але для того, щоб домогтися такого ефекту все поверхні повинні пройти спеціальну обробку. Мова йде не тільки про основні частини виробу, а й про її торці. В першу чергу їх фасонна обробка дозволяє зменшити травматизм при установці або використанні. По-друге, з її допомогою вироби з каменю набувають витончений і шикарний вид. Крім того, фасонна обробка дозволить зменшити ризик виникнення сколів і тріщин.

Оздоблення торців – це фінішні роботи, які дозволяють виробу з натурального каменю вписатися в будь-який стиль інтер’єру. Сучасні технології дозволяють декорувати кромку на будь-який смак. Кожен вид оздоблювальних робіт має свої переваги і недоліки, особливостями в догляді і звичайно ж, експлуатації. На сьогоднішній день особливою популярністю користується складовою вид профілю для торців. Ця методика має на увазі під собою використання спеціального підклеювання.

Особливості підклеювання і її види

Підклейку, як правило, використовують для виробів з каменю, товщина яких становить від 45 мм. Основним її завданням є створення гарної видимості і потужності всієї конструкції. Безумовно, такого ефекту можна добитися, якщо купити одну велику цільну плиту з каменю. Однак тоді це обійдеться вам набагато дорожче. Крім того, виріб вийде досить важким. Щоб його встановити потрібно використовувати потужну основу, покупка останньої також призведе до великих витрат. Отже, використання підклейки більш раціональний спосіб вирішення цієї проблеми. Вона виготовляється з того ж каменю, що і основна конструкція і встановлюється під виступаючий торець вироби.

Сьогодні існує два способи обробки торців за допомогою підклеювання:

  • стандартна;
  • під кутом 45 градусів.

Стандартний вид підклеювання здійснюється за допомогою використання спеціальних смуг виготовлених з того ж матеріалу, що і основний виріб. В результаті вдасться візуально збільшити товщину конструкції в кілька разів. До основних переваг даної методики можна віднести можливість створення складних фігурних візерунків. Також допускається і поєднання різних інших видів профілю. Способи декорування торця в цьому випадку можуть обмежитися тільки вашими побажаннями. За допомогою стандартного підклеювання можна створювати самі незвичайні і розкішні форми, які ще більше підкреслять природну красу виробу з каменю.

Підклеювання під кутом в 45 градусів мається на увазі обрізку частини деталі під кутом, яка проводиться безпосередньо перед самим процесом склеювання. Дана методика практична тим, що дозволяє регулювати висоту вироби під будь-які запити. Склеююча смуга розміщується на місці згину, що дозволяє зробити її непомітною.

Майстри Apex Stone Ukraine, допоможуть вибрати оптимальний варіант підклеювання для вас. Ми надаємо широкий вибір послуг з виготовлення, обробки та встановлення виробів з природного або штучного каменю. Звертаючись до нас, ви економите свій час і гроші. Ваше замовлення буде виконано точно в строк, без будь-яких затримок!