Піщаник

Піщаник і його призначення

« 1 з 5 »

Останнім часом натуральні камні стають дуже популярними. Тому все більше людей цікавиться, де камінь піщаник купити в Києві. Це досить поширена порода, тому її пропонують багато магазинів, відповідно і на піщаник ціна в Києві відрізняється.

На піщаник ціна різнитися відповідно до якості каменю. Чим він чистіший, і чим краще обробку пройшов, тим вище буде на піщаник в Києві ціна. Але про все по порядку.

Що це за камінь і яка у піщаника текстура?

Осадові гірські породи, які складаються з частинок піску і мінеральних елементів, об’єднуються під однією назвою – піщаники. Такі камні застосовуються для прикраси стін, приготування бетонної суміші, побудови різних конструкцій, мощення доріг і так далі.

У природі існує багато різновидів піщаників. Різні види піщаника купити в Києві можливо, якщо знати, де його шукати.

Піщаник в Києві можна знайти різноманітний за кольором і фактурою. Також є камні, різні за своїми фізичними властивостями.

Текстура піщаника буває:

 • гіпсова і глиниста (такі камні не надто міцні, тому в будівництві такі піщаники не використовують);
 • залізною і вапняною (цей тип породи найкраще зарекомендував себе, як оздоблювальний матеріал);
 • кременистою (в їх складі є багато черепашок, кремнієвих і кварцових частинок, халцедону і опалу; саме кремнієвий піщаник можна використовувати і для зовнішньої обробки, і як елемент конструкції при будівництві).

Що ж стосується кольору каменю, то він може бути цілком різноманітним. Найбільш поширені варіанти – сіро-зелені. Коли порода проходить випал, збільшується її щільність. Колір з випалу змінюється на червоний або коричневий.

Відзначимо, що купити камінь піщаник жовтого кольору можна тільки для того, щоб здійснити внутрішню обробку приміщення. А все тому, що порода цієї колірної гами недостатньо спресована, тому не підходить для використання на вулиці.

Підприємства пропонують камінь обробленим та необробленим. І від цього теж залежить ціна на камінь піщаник. Зрозуміло, що оброблений камінь буде коштувати дорожче.

Необроблений камінь може бути різної форми:

 • «дикий» – це великі шматки породи, які мають неправильну форму;
 • «плитняк» – камні подовженої форми;
 • «щебінь» – дрібні частинки породи.

Оброблений камінь піщаник купити можна в формі великих і маленьких плит ідеальної форми.

Які у піщаника властивості?

 • Для даного каменю властива екологічна чистота.
 • Піщаник стійкий до різних атмосферних явищ (опади, вітер, спека).
 • Досить міцний (хоча поступається граніту і мармуру).
 • Морозостійкий – такий же, як і цегла для облицювання.
 • Вогнетривкий (витримує температуру до 1700 градусів).
 • Вологостійкий.
 • Має хорошу звуко- і теплоізоляцію.

Маючи так багато позитивних сторін, хочеться відзначити, що купити піщаник в Києві можна набагато дешевше, ніж інші натуральні камні, наприклад, мармур.

У піщаника, як і інших порід, є і свої слабкі сторони. Так, наприклад, візуально оцінити його структуру досить нелегко. Вага каменю досить велика. Він набагато важче, ніж повнотіла керамічна цегла. Цей момент не можна упускати, плануючи будівельні роботи. Адже загальна конструкція повинна витримати заплановану вагу. Тому зрозуміло, що елементи з піщаника не можна встановлювати на гіпсокартонні перегородки.

Поверхня піщаника – досить шорстка. Навіть дуже ретельне шліфування не зробить камінь повністю гладким. Тому на виробі з піщаника буде накопичуватися пил, який буде нелегко прибрати. Такі вироби необхідно буде ретельно мити.

Властивості піщаника дозволяють широко використовувати його в різних напрямках. Так, наприклад, цим каменем можна прикрасити фонтан, басейн, стіни, сходи. Його використовують для облицювання будівлі, як всередині, так і зовні. Також з піщанику виготовляють такі предмети інтер’єру, як каміни, барні стійки, колони, балюстради. Вироби з піщанику добре прикрашають ландшафт.

Де купити піщаник в Києві?

Продажем натуральних каменів вже чимало років займається компанія Apex Stone Ukraine. В каталозі цієї компанії є великий вибір каменів на будь-який смак.

Всі наші співробітники – справжні майстри своєї справи. Вони відмінно знають всі тонкощі роботи з камнем. Вибираючи піщаник у нас, ви отримаєте якісну породу. З неї можна виготовити будь-який предмет. Також наші майстри допоможуть вам втілити в реальність будь-яку вашу задумку з виготовлення предметів інтер’єру або ландшафтного декору з натурального каменю.

Піщаник в Києві купити можна в Апекс Стоун Україна. Тут великий вибір каменів за прийнятною ціною. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому намагаємося пропонувати найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості товарів.