Декор

Скульптури з натурального мармуру на замовлення

« 1 з 2 »

Скульптура – це один з найперших видів мистецтва. Ще в древніх століттях її використовували для декорування будинку і саду. Як правило, в якості об’єктів для скульптурної візуалізації використовували види тварин або ж людей.

На сьогоднішній день скульптури все також цінуються, як і безліч років тому. Вони своєю присутністю можуть повністю змінити враження про ландшафтний дизайн парку або ж алеї.

Види скульптур з мармуру

Скульптури з мармуру на сьогоднішній день представлені в досить великому асортименті.

Всі моделі мають свої особливості і їх можна умовно поділити на кілька видів залежно від призначення:

  • монументальні (пам’ятники і монументи);
  • декоративні (садово-паркові вироби, скульптури для внутрішнього і зовнішнього декору будівель);
  • станкові моделі (скульптури призначені для демонстрації в музеях, на показах і т.д.);
  • маленькі скульптури (декоративні статуетки).

За стилістичними жанрами вироби з мармуру можна поділити на такі категорії:

  • портретна;
  • історична;
  • анімалістична (передає зображення тварин і їхніх звичок);
  • побутова (показує людину за щоденними для нього заняттями).

Вироби з мармуру дуже практичні і прості у догляді. Завдяки особливостям структури матеріалу вони практично не піддаються деформації. Проте, все ж є ряд випадків, коли може знадобитися його реставрація. Найчастіше це пов’язано з тривалим терміном його служби або ж неправильною експлуатацією.

Декор з мармуру в Києві - ексклюзивні мармурові скульптури

Створення скульптур з мармуру

Мармур – це благородна кам’яна порода, яка славиться своєю бездоганністю. Це часто використовують для облицювання будинків, виготовлення скульптур, які прикрашають паркові алеї, сади у приватних котеджах або будинках. Також мармурові скульптури замовляють і для оформлення надгробних пам’ятників. Це і не дивно, адже цей матеріал не піддається практично впливу кліматичних умов і не боїться перепадів температури.

Такий матеріал як мармур створювався природою століттями. Він увібрав в себе всю її красу – ніжний, приємний нашому погляду забарвлення, натуральний рельєф, надійність і міцність. Саме тому він потребує спеціальної обробки. Залежно від обраної технології, готовий виріб може мати глянцевий блиск або ж матове забарвлення. Крім того, є і методика як спеціально надати скульптурі з мармуру ефект старіння. Як правило, всі ці нюанси заздалегідь обговорюються з замовником.

На сьогоднішньому ринку можна знайти безліч різноманітних виробів з мармуру. При необхідності ви можете вибрати з їх числа скульптуру, яка вам потрібна. В іншому випадку, якщо ж ви хочете унікальну модель, то вам слід оформити індивідуальне замовлення. Варто врахувати той факт, що це обійдеться вам трохи дорожче ніж покупка готової моделі.

Установка скульптури працівниками компанії Apex Stone Ukraine

Фахівці компанії «Apex Stone Ukraine» займаються не тільки виготовленням і продажем мармурового декору, але і його установкою. Володіючи чималим досвідом роботи, навичками і маючи в своєму розпорядженні всі необхідні для монтажу інструменти, наші фахівці виконають всі роботи оперативно і з гарантією. Ми готові реалізувати ваші замовлення будь-якої складності та обсягу.

Щоб замовити виготовлення декору з мармуру в Києві вам потрібно всього лише зв’язатися з нашим менеджером. Він також зможе розповісти вам про умови доставки та гарантії. Ми з максимальною відповідальністю ставимося до кожного свого клієнта, будь то замовлення готової статуї або ж виготовлення індивідуальної моделі.

Який декор із мармуру можна замовити?

Шляхетний камінь широко використовується в декоруванні будинку. З мармуру можливо створити пам’ятники, садово-паркові скульптури, а також скульптури для будинку, декоративні статуетки тварин. Всі ці види декору доступні для замовлення.

Чи можна зробити скульптуру з мармуру на замовлення?

На ринку багато пропозицій готових виробів із мармуру. Унікальну модель можна замовити індивідуально, що звичайно ж, обійдеться дорожче.

Як замовити виготовлення мармурового декору?

У Києві це дуже просто – необхідно просто зв’язатися з менеджером компанії ApexStone. Повністю консультація про вартість та доставку мармурових виробів від фахівців Компанії – це гарантія якісної продукції і послуг.