Столи з граніту

« 1 з 2 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Столи з граніту – красиво і розкішно

Щось красиве завжди залишається в центрі уваги. Вибираючи унікальну в своєму роді річ, ви підкреслюєте свій смак. Якщо це предмет інтер’єру, то всього лише одна деталь, що стала його «родзинкою» здатна творити чудеса в оформленні. І такою «родзинкою» цілком може стати стіл з натурального каменю. Багато майстерень пропонують виготовити столи з натурального каменю. Це може бути граніт, мармур, онікс або будь-який інший матеріал.

Стіл з каменю: особливості

Стіл – це практично завжди одна з центральних фігур в будь-якому приміщенні: квартирі, будинку, котеджі, офісі. На кухні саме на столі відбувається процес приготування їжі, тому без цього предмета меблів не обійдеться жодна кухня. Столи з каменю на кухні виглядають красиво і велично. Також будуть виглядати кам’яні аксесуари в вітальні, де ви будете приймати гостей. З каменю можна виготовити обідній стіл, журнальний столик, приліжковий або будь-який інший.

Столи з граніту часто використовуються не тільки в оформленні інтер’єру. Їх можна встановлювати і на вулиці, у дворі будинку. Крім цього, гранітні столи часто використовуються в ритуальній сфері – їх встановлюють біля могил.

Стіл з граніту, ціна - купити гранітний стіл | Стіл з каменю

Переваги столу з граніту

  • можна виготовити стіл будь-якої форми (для виготовлення столів з граніту використовується тільки сучасне обладнання, завдяки чому можна обробляти будь-який вид каменю і надавати йому необхідну форму; таким чином, цей предмет інтер’єру може мати гострі кути, або ж, навпаки, закруглені);
  • вони дуже міцні (на столі з граніту буде дуже складно залишити подряпину, зробити скол або пошкодити його яким небудь іншим способом)
  • довговічність (якщо правильно доглядати за столом, він може прослужити вам довгі роки);
  • простота в догляді (потрібно всього лише купити поліроль і не забувати його використовувати);
  • граніт легко переносить перепади температур, тому не варто боятися ставити на кухонний стіл з граніту гарячий посуд;
  • унікальність кольору (граніт може мати різні кольори – сірий, чорний, зелений, червоний, рожевий, тому можна вибрати камінь саме того кольору, який буде найбільше підходить до вашої загальної колірної гамі в інтер’єрі);
  • водостійкість (завдяки такій характеристиці каменю, гранітний стіл можна встановити навіть у ванній кімнаті – вода йому буде не страшна).

Де купити столи з каменю?

Стіл з натурального матеріалу – каменю – не може коштувати дешево, тому, щоб не потрапити на вудку недобросовісних продавців, не радимо купувати такі товари в «незрозумілих» магазинах. Для здійснення такої покупки потрібно звертатися в перевірені компанії, які мають чималий досвід роботи в даній сфері і позитивні відгуки своїх клієнтів.

Компанія Апекс Стоун Україна займається продажем благородного каменю, а також виробів з цього матеріалу. У нас можна вибрати потрібний камінь і замовити виготовлення необхідних предметів інтер’єру або декору на свій розсуд, тобто, за власним ескізом, наприклад кам’яний стіл. Співробітники Апекс Стоун завжди виконують свою роботу швидко і якісно.