Фаски

Різні види фаски

Фаска є невеликою поверхню, яка призначена для того щоб згладити кут, що утворюється при з’єднанні двох інших деталей між собою. В основному використовується вона в сфері декорування існуючих на сьогоднішній день будівельних матеріалів, а також для остаточної обробки різноманітних виробів з каменю. Основним завданням фаски є зменшення ризику травматизму, працюючи з гострими кутами.

Сучасні технології дозволяють додати фасці нестандартного і досить різноманітного виду. Якісно виконаний і декорований кут, додає особливу витонченість і ніжність предмету, виготовленому з каменю або якого-небудь іншого матеріалу. Професійна обробка дозволяє розкрити всю натуральну красу каменю, яку заклала в нього природа.

Види обробки

На сьогоднішній день всі способи обробки профілів можна поділити на дві великі групи:

  • прості або стандартні фаски. Дана методика має на увазі під собою згладжені краї вироби під кутом в 45 градусів або ж по якомусь необхідному радіусу;
  • декоративні або фігурні фаски. Технологія виготовлення полягає в створенні різноманітних кромок з переходами, сходами або округленнями під нестандартним кутом. Варто відзначити, що такого роду фаска обійдеться вам дорожче, так як виготовити її набагато важче.

Якщо для створення фаски використовується більш м’яка порода каменю, то рекомендується робити її на ½ або ¼ від радіуса кола. При роботі з більш твердими екземплярами – застосовується спеціальна технологія, яка полягає в штучному збільшенні товщини матеріалу. Це робиться з метою, щоб підкреслити міць і благородство природного каменю. Сучасні засоби для полірування фаски дозволяють зробити поверхню виробу ідеально гладкою, завдяки чому поліпшується її функціональність.

Для чого взагалі потрібна фаска

Як ми вже сказали основною функцією фаски – є захист людини від пошкоджень через роботу з гострим кутом вироби з каменю (підвіконня, стільниці і т.д.). Вона дозволяє зробити експлуатацію, а також саму установку деталі безпечною для життя людини.

Крім того до основних функцій фаски можна віднести:

  • вона дозволяє надати виробу з каменю привабливий і завершений вигляд;
  • за допомогою фаски мінімізується ризик утворення відколів і тріщин, що безумовно продовжує термін експлуатації виробу;

Багато видів кромок, які використовуються для виготовлення стільниць або ж підвіконь з камня можуть мати одну або дві фаски. Вона присутня фактично на всіх видимих гранях вироби з каменю.

Досвідчені співробітники компанії «Apex Stone Ukraine» добре знають, як виготовити фаски. Вони вже не перший рік працюють в даній сфері, тому не з чуток знають наскільки складним і в той же час відповідальним є процес її виробництва. Ми без проблем можемо виготовити фаску з каталогу, який представлений на нашому сайті або ж індивідуальну модель, враховуючи всі ваші побажання. Для того щоб уточнити всі умови замовлення, ви можете зателефонувати менеджеру магазину, який з радістю відповість на всі ваші запитання.