Умивальники та мийки

Умивальники та мийки зі штучного каменю – кварциту

Мийка і умивальник – це центральні елементи кожної кухні або ванної кімнати. На кухні саме мийка експлуатується частіше інших предметів мебелі. Сьогодні ринок сантехніки пропонує ці товари, виготовлені з різноманітних матеріалів. Але все більш популярними стають мийки та умивальники зі штучного каменю в Києві. Такі матеріали відрізняються відмінними характеристиками, тому мийки та умивальники з кварциту – дуже довговічні, міцні і надійні.

Мийка зі штучного каменю: особливості

Штучний матеріал, який використовують для виготовлення предметів сантехніки – це своєрідний композит, що складається з наповнювача і елементів, що пов’язують його. В якості наповнювача служать мінерали, а як з’єднувачі, використовуються смоли, полімери. В основному співвідношення натурального каменю до сполучної речовини становить чотири до одного. Також додаються барвники. На останньому етапі виготовлення мийки зі штучного каменю її покривають речовиною, яке робить поверхню матеріалу більш стійким, а також гладким, вирівнює всі наявні пори, при необхідності здатне створити ефект шорсткості.

Умивальники зі штучного каменю – це цілісні вироби, їх виготовляють шляхом лиття. Сучасні технології дозволяють відлити предмет сантехніки будь-якої форми і складності.

Штучний камінь кварцит володіє такими якостями:

  • надійність;
  • однорідність структури;
  • широка колірна гамма;
  • несприйнятливість до хімічних речовин.

Мийки для кухні зі штучного каменю, як і умивальники, мають велику кількість «плюсів», на які варто звернути увагу при виборі.

А саме, мова йде про те, що така сантехніка:

  • володіє відмінними експлуатаційними показниками;
  • невибагливі в догляді;
  • їх важко пошкодити;
  • несприйнятливі до перепадів температур (діапазон, в якому вони можуть довго зберігати свої якості, складається від мінус 30 до плюс 150 градусів).

Мийки кухонні з штучного каменю в Києві - Ціна на мийку і умивальник з кварциту

У кварцита є одна дуже гарна властивість – у нього маленький коефіцієнт теплового розширення. Це означає, якщо з крана потече холодна вода, а потім відразу окріп, умивальник зі штучного каменю не дасть скол або тріщину. Керамічні вироби можуть не витримати подібних змін температури і тріснути.

Завдяки сучасним технологіям можна створити кухонні мийки зі штучного каменю різної текстури, форми і кольору. Найпопулярнішими в наш час є предмети сантехніки білі, чорні, бежеві. Але є можливість замовити зелені, рожеві, червоні, блакитні вироби. Також камінь можна фарбувати в будь-який вподобаний колір і створювати різні ефекти: глянсовий, матовий, антик, шагрень, шовковисто-матовий і так далі. Дизайнери пропонують різні форми і кольори умивальників і мийок, тому кожен, навіть найвибагливіший покупець, зможе задовольнити свій запит навіть у тому випадку, якщо він захоче купити мийки зі штучного каменю у формі метелика, черепашки, які складаються з двох чаш.

Термін служби предмета сантехніки з кварциту буде складатися не менше десяти років. Це, звичайно, менше, ніж при використанні натурального каменю, але все одно більше, ніж з кераміки.

Кварцит – гігієнічно безпечний. Тому, при його нагріванні не з’явиться неприємний запах і не будуть виділятися небезпечні речовини. З композитом також можна забути про гидкий слизистий наліт.

Якщо знадобиться відновити будь-яку частину предмета, то це буде зробити досить легко. Відкололася частина можна приклеїти акриловим клеєм. Якщо з’являться дрібні подряпини і вибоїни, їх можна усунути, протерши поверхню наждачним папером.

Де придбати якісну сантехніку?

Зверніться в компанію Апекс Стоун, тут ви зможете швидко дізнатися на мийку зі штучного каменю ціну, придбати вподобану модель, а також замовити виготовлення предмета сантехніки за своїм ескізом. В Apex Stone Ukraine працюють справжні професіонали, які знають всі нюанси роботи з натуральними і штучними камнями. У Апекс Стоун все замовлення виконують швидко, якісно і вчасно. Зробивши замовлення саме тут, ви отримаєте предмет інтер’єру на довгі роки.