Напівдорогоцінне каміння

Напівкоштовне каміння – широко застосовуються в різних сферах

« 1 з 16 »

Охочих напівкоштовне каміння купити в Києві ніколи не бракує, і це зрозуміло. Адже таке каміння можна використовувати в вишуканих ювелірних прикрасах, які зможуть відмінно доповнити ваш образ для будь-якого виходу в світ. Але не тільки в ювелірній галузі використовуються таке каміння. Їх можна зустріти в оформленні інтер’єру, і виглядає це просто шикарно.

Де купити камінь напівкоштовний?

Компанія Апекс Стоун Україна пропонує своїм клієнтам широкий вибір різних натуральних каменів, в тому числі і напівкоштовних. Звернувшись в Apex Stone Ukraine ви зможете отримати вичерпні відповіді на питання, які виникнуть у вас про камні. Наші співробітники допоможуть вам вибрати і купити напівкоштовний камінь.

У Апекс Стоун працюють справжні майстри своєї справи, тонко розбираються у всіх нюансах обробки і створення справжніх шедеврів з натуральних каменів. Також ми працюємо і над тим, щоб інтерфейс нашого сайту був зрозумілий кожному користувачеві. Саме тому ми створили каталог напівкоштовних каменів. Тут описані різні каміння, а також особливості їх застосування та можливі варіанти виготовлення виробів з них. Напівкоштовних каменів каталог дозволяє швидко знайти потрібний камінь.

Щоб ви могли легко зорієнтуватися, як виглядає той чи інший натуральний камінь, на сайті Апекс Стоун розміщено багато каміння напівкоштовних фото. Побачивши їх зображення в реальності, вам буде простіше визначитися, чи той це камінь, який вам потрібен, чи ні.

Що ж стосується нашої цінової політики, то ми не намагаємося накручувати ціни на свої камні. Промоніторивши ціни інших підприємств, ви зрозумієте, що у нас вони досить приємні. Тому, якщо ви захочете купити напівкоштовні камні в Києві, звертайтеся в Apex Stone Ukraine. Ціни у нас досить низькі, а обслуговування – на високому рівні.

Які це каміння?

Найбільш поширені напівкоштовні камні – це:

  • аметисти;
  • гранати;
  • аквамарини;
  • топази;
  • гірський кришталь;
  • хризоліти;
  • цитрини.

Коли ці камні проходять обробку, вони стають дуже красивими, прозорими. Від них практично важко відірвати очей. Якщо така порода потрапляє в руки до досвідченого майстра, він може його так обробити, що виріб з напівкоштовного каменю стане гідним елементом вашого інтер’єру.

Крім того, що напівкоштовні камні дуже красиві, здавна їх наділяли особливими властивостями. Так, наприклад, вважається, що аметист сприяє підняттю настрою, зняття стресу, допомагає надати бадьорості. З такого напівкоштовного каменю добре виходять такі вироби: барні стійки, стільниці, стіни великими форматами в санвузлах і приміщеннях.

Аквамарин – це камінь, який вибирають сміливі люди. Його вважають покровителем справжніх ентузіастів і мандрівників. Саме з цієї причини аквамарин прийнято дарувати ледачим людям. Вважається, що він зробить їх більш рухливими. Також в стародавні часи вірили, що закохані повинні обмінятися кільцями з цим камнем для того, щоб в їхній родині завжди панувала любов і була взаємоповага.

Червоний, як крапля крові, гранат дарує своєму власникові відчуття веселощів, а ще упевненість в своїх можливостях, допомагає підняти самооцінку. Гранат називають каменем любові, пристрасті і вогню. Він допомагає творчим людям досягати вершин. Його дарують як талісман людям, які займаються творчістю.

Гірський кришталь стимулює мозкову діяльність. Він підвищує настрій і разом з тим покращує загальний стан організму.

Якщо людина шукає любов і умиротворення, краще подарувати йому щось з хризолітом. За переказами – це камінь успішних лідерів.

Наповнить життя оптимізмом аметрин. У ньому є щось від аметисту і цитрину. Саме тому він так і називається. Камінь допомагає виражати свої думки, тому його рекомендують носити студентам і учням.

Якщо ви зацікавилися такими камнями, то прочитавши нашу статтю, ви вже знаєте, де напівкоштовні камні купити.